Tahira Kashyap Khurrana: این یک تجربه یادگیری کار با Neena Gupta


Tahira Kashyap Khurrana که کارگردانی فیلم کوتاه Pinni باز می شود تا در تجربه خود از کار با آن قهرمان Neena Gupta!

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Neena Gupta

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/Neena Gupta

فیلمساز Tahira Kashyap است که تمام مجموعه به آمده تا با یک فیلم کوتاه با عنوان Pinni و او به طور کامل در ترس از کهنه بازیگر Neena گوپتا که نقش سرب در این پروژه است.

“این یک تجربه یادگیری کار با Neenaji. او یک بازیگر است. او شده است در صنعت برای چنین مدت طولانی و این احساس شگفت انگیز برای دیدن این نوع از نقش او انجام داده است در زندگی حرفه ای او. و در حال حاضر او به ارمغان آورده است بیشتر به شخصیت Sudha در فیلم من Pinni,” Tahira گفت.

گوپتا مشترک پوستر فیلم بر روی Instagram حساب که در آن او دیده می شود ایستاده در مقابل جعبه پر از Pinni (محبوب Punjabi شیرین). نگاهی به حق در اینجا:

“من وسواس با مواد غذایی همچنان ادامه دارد! پس از #تافی می آید #pinni همراه با برخی از تلخ و شیرین کالری است. آن بوده است 2-سال فاصله بین این دو اما من مشغول صرفه جویی در الاغ من و کسی به من می گوید که بهتر بود پیشنهاد من موافقت می کنم” Tahira اضافه شده است. Pinni عرضه خواهد کرد و در فوریه 19.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im