تاهیرا کاشیاپ خوبانا در سومین فرمان زن بودن جلوتر از راه اندازی کتابش بر «اتمنیربر» بودن تأکید می کند.

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Tahira Kashyap Khurrana

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: حساب رسمی اینستاگرام / Tahira کاشیاپ Khurrana

تیهیرا کاشیاپ خوبانا که همگی برای راه اندازی آخرین کتابش به نام ۱۲ فرمان زن بودن تعیین شده است، برای به اشتراک گذاشتن سومین فرمان زن بودن امروز به رسانه های اجتماعی برده است. او در به اشتراک گذاری یک فرمان در هر هفته در سراسر دهانه 12 هفته منجر به راه اندازی کتاب برنامه ریزی شده است.

فرمان سوم بر اهمیت «اتمنیربر» یا متکی به خود تاکید دارد. این نشان می دهد که برای هر زن، مستقل بودن، عاطفی و اقتصادی بودن، uno متعدد است. تأمل در کتاب است که اساس زن عصر جدید را منتقل می کند که سرسخت و قوی است.

با اولین فرمان، تاهیرا از طرفداران و پیروان در رسانه های اجتماعی درخواست کرد تا داستان های عشقی کتک زن خود را به اشتراک بگذارند. فرمان دوم قوانین ناآ گفته ای را که زنان فرض می شود با آن زندگی می کنند، برجسته کرد.

منتشر شده توسط کتاب Juggernaut، 12 فرمان زن بودن touted سرود برای هر زن و فتنه برای مردان است. اواخر سال جاری به قفسه ها ضربه خواهد زد. نماد قدرت و فمینیسم، Tahira همه مجموعه ای برای پیوستن به لیگ نویسندگان و نویسندگان زن موج جدید و شروع به گفتگو در مورد زنانگی در جامعه روز مدرن است.

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار