خرید رپورتاژ

Tahira Kashyap Khurrana emphasizs on being ‘Atmanirbhar’ – entertainment

تاریخ انتشار: 23 شهریور, 1389 16:21 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

تاهیرا کاشیاپ خوبانا در سومین فرمان زن بودن جلوتر از راه اندازی کتابش بر «اتمنیربر» بودن تأکید می کند.

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Tahira Kashyap Khurrana

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: حساب رسمی اینستاگرام / Tahira کاشیاپ Khurrana

تیهیرا کاشیاپ خوبانا که همگی برای راه اندازی آخرین کتابش به نام ۱۲ فرمان زن بودن تعیین شده است، برای به اشتراک گذاشتن سومین فرمان زن بودن امروز به رسانه های اجتماعی برده است. او در به اشتراک گذاری یک فرمان در هر هفته در سراسر دهانه 12 هفته منجر به راه اندازی کتاب برنامه ریزی شده است.

فرمان سوم بر اهمیت «اتمنیربر» یا متکی به خود تاکید دارد. این نشان می دهد که برای هر زن، مستقل بودن، عاطفی و اقتصادی بودن، uno متعدد است. تأمل در کتاب است که اساس زن عصر جدید را منتقل می کند که سرسخت و قوی است.

با اولین فرمان، تاهیرا از طرفداران و پیروان در رسانه های اجتماعی درخواست کرد تا داستان های عشقی کتک زن خود را به اشتراک بگذارند. فرمان دوم قوانین ناآ گفته ای را که زنان فرض می شود با آن زندگی می کنند، برجسته کرد.

منتشر شده توسط کتاب Juggernaut، 12 فرمان زن بودن touted سرود برای هر زن و فتنه برای مردان است. اواخر سال جاری به قفسه ها ضربه خواهد زد. نماد قدرت و فمینیسم، Tahira همه مجموعه ای برای پیوستن به لیگ نویسندگان و نویسندگان زن موج جدید و شروع به گفتگو در مورد زنانگی در جامعه روز مدرن است.

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

ثبت نام برای تمام آخرین اخبار، گالری های بالا و فیلم های روند از Mid-day.com

اشتراک

بارگذاری…

Ayushmann Khurrana and Tahira Kashyap reveal their secrets in who’s most likely to game

[محتوای جاسازی شده]

بارگذاری…

loading image
این وب سایت با استفاده از کوکی و یا فن آوری های مشابه، به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی. با ادامه استفاده از وب سایت ما، شما با سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی ما موافقت می کنید. باشه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im