Tahira Kashyap می شود دلتنگ دوباره و سهام یک عکس از عروسی او Ayushmann, عشق است-زده!

Tahira Kashyap می شود دلتنگ دوباره و سهام یک عکس از عروسی او Ayushmann, عشق است-زده! – سرگرمی

به روز شده: Jul 05, 2020, 12:57 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

به او Instagram حساب Tahira Kashyap مشترک دو عکس دوست داشتنی از او Mehendi و بدون را تشکیل می دهند نگاه چپ او شوهر, Ayushmann, love-struck!

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Tahira Kashyap

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/Tahira Kashyap

بسیاری از مردم از صنعت فیلم هندی عشق های خود رجعت و نهان تصاویر و ویدئوها به طرفداران خود را خوشحال و وجد آمدیم. دو نفر که فراموش که اغلب Ayushmann, و Tahira Kashyap. خود را Instagram حساب های ثبت شده خود را با عکس های قدیمی است که طلای خالص!

در حال حاضر گرفتن به او Instagram حساب Tahira Kashyap مشترک دو عکس از او Mehendi مراسم در زمان عروسی خود را و می تواند دیده می شود بدون آرایش. او نوشت: دوست داشتنی, عنوان- “آن را در زمستان و من به یاد داشته باشید اگر آن را شسته و مرطوب مو یا روغن اما من آماده به ضرب و شتم, لرز, با لباس بدون آستین کت و شلوار otravin قطره و یک لبخند بزرگ.” (sic)

یک نگاه حق در اینجا:

با دیدن این تصویر Ayushmann, نوشت: – “بدون را تشکیل می دهند. بدون فیلتر.” (sic) این بود که به دنبال یک قلب-چشم از emoji. Bhumi Pednekar نوشت: – “خیلی قشنگ” (sic) و به دنبال آن قلب است. Karanvir Bohra نظر- “آن چشم ها” (sic) همراه با یک بغل کردن از emoji. و Dia Mirza نیز مشترک قلب و چشم و بوسیدن از emoji.

این همه نیست, Tahira Kashyap تا به حال حتی به اشتراک گذاشته یک عکس از خودش و Khurrana از سال اول خود را از قدمت. آمدن به Khurrana, بازیگر شده است در یک رول در جعبه دفتر برای سه سال گذشته است. او رگه هایی از موفقیت آغاز شد و با بریلی ضلع کی Barfi در سال 2017 و پس از آن او تحویل هفت بیشتر فیلم های موفق – Shubh منگل Saavdhan, Andhadhun, Badhaai هو, مقاله 15, رویای دختر بچه بالا و Shubh منگل Zyada Saavdhan.

آخرین فیلم Gulabo Sitabo نمی تواند آزادی در سینما با توجه به مستند. آن کارگردان Shoojit Sircar و همچنین ستاره دار آمیتا باچان.

همچنین بخوانید: خواهد Tahira Kashyap تا کنون مستقیم شوهر, Ayushmann, در یک فیلم ؟ در اینجا پاسخ او!

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


 • 1/17

  Tahira Kashyap متولد شد و در 21 ژانویه به Yajan و آنیتا Kashyap. 35 ساله نویسنده و کارگردان است, Ayushmann,. (همه تصاویر/Tahira Kashyap را Instagram account)

 • 2/17

  اتمام این پژمرده عکس از یک جوان Tahira با پدرش. کاملا شایان ستایش!

 • 3/17

  Tahira Kashyap به کارگردانی تحسین منتقدان فیلم تافی. او و Ayushmann شد دوران کودکی دلبر کردم و hitched در سال 2008.

 • 4/17

  در اینجا یک تصویر از Tahira و Ayushmann از خود sangeet مراسم است. چه بسیار جوان آنها نگاه کنید! Tahira زیر نویس این تصویر: “11 سال قبل که ما تا به حال هر یک از دیگر به عنوان**s و هنوز هم! سالگرد مبارک @ayushmannk (این یکی را از ما sangeet و ازدواج. و من به یاد داشته باشید قلب من تپش ضربان تندرست 10 بار سریع تر و هنوز هم می کند هر چند این دلایل ممکن است تغییر کرده باشد! شوخی شما هنوز هم برای من درست مثل قبل است.”

 • 5/17

  Tahira Kashyap و Ayushmann, افتخار پدر و مادر به کودکان و نوجوانان – یک پسر Virajveer و دختر Varushka.

  تصویر: Tahira با Virajveer در حالی که حامله بود با Varushka

 • 6/17

  Virajveer متولد شد و در ژانویه 2, 2012 و دختر خود را Varushka متولد شد و در آوریل 21, 2014.

  تصویر: Tahira با Varushka

 • 7/17

  در مصاحبه اخیر خود Tahira اعتراف کرد که او ناامن در مورد Ayushmann صمیمی صحنه در فیلم های خود را, اما او یاد گرفته که چگونه برای غلبه بر این احساس.

  تصویر: Tahira Kashyap و Ayushmann, جشن Karwa Chauth خارج یکی از فیلم مجموعه

 • 8/17

  در مورد احساس نا امنی Tahira گفت IANS “من ناامن زودتر اما زمانی که من به تماشای ویرایشهای از Andhadhun من به این تیم گفت که چیزی گم شده است در را از صحنه بین Ayushmann و Radhika Apte. لحظه ای که من متوجه شدم در مورد تحول از یک نا امنی به تجزیه و تحلیل را از صحنه است.”

 • 9/17

  صحبت کردن در مورد خود هویت Tahira گفت: “من می دانم که Ayushmann برای 18 سال و من افتخار بودن به عنوان Ayushmann ، تا آنجا که به من هویت نگران است, جهان شده است, واقعا پذیرای نسبت به پیام من باید از پذیرش خود. مردم شروع به پذیرش من برای که من و حضور من نظر و وجود است.”

 • 10/17

  نویسنده و کارگردان یک طرفدار از عشق به خود و راحت بودن در پوست خود. او مبتلا به DCIS (ductal carcinoma in situ) مرحله 0 سرطان پستان و آن باور نکردنی است چگونه مثبت او است برخورد با آن است. اما به عنوان این است که با سخت ترین, تشخیص, Tahira هم به حال روز های خوب و بد.

  تصویر: Tahira با پدر

 • 11/17

  در یک مصاحبه با اواسط روز, Tahira به یاد می آورد که فعال ترین در میان همسالان خود. “من در مدرسه بسکتبال تیم و کاپیتان جوان تیم کریکت. من هم یک دونده و بازی پرتاب نیزه و پرتاب وزنه. هنگامی که در سالن ورزش, من می توانم بالابر کل رک 12 صفحات از وزن هنگام آموزش بدن پایین تر است. امروز من به سختی می تواند بالابر سه” او گفت: “اعتراف به این که او روحیه در زمان ضربه زیر شیمی درمانی برای سرطان پستان است.

 • 12/17

  او بیشتر به اشتراک گذاشته شده “عمل جراحی درگیر از بین بردن گره های لنفاوی اطراف دست راست من, بنابراین من توصیه شده است در برابر لغو بیش از پنج کیلو برای جلوگیری از التهاب است. اما وجود دارد هیچ چیز متوقف کردن من از به چالش کشیدن پایین تر بدن. این که آیا آن را به من طول می کشد چهار ماه یا یک سال من را به عنوان قوی من بود.” چگونه الهام بخش Tahira!

 • 13/17

  “من هرگز درمان بدن و ذهن و روح به عنوان یک نهاد. من همیشه به فکر سلامت جسمی مهم بود و روان toh kuch hota سلام nahin hai. بنابراین من اعمال زیادی است. اما من فکر می کنم [سرطان] بود مظهر منفی است که من تا به حال شده است در کنف. من رفته به یک دکتر من می خواهم که اعلام شده است از نظر بالینی افسرده. اما من تصمیم به گریه هر شب به جای بازدید از یکی. من در زندگی یک زندگی دوگانه…”

  تصویر: با برادر در قانون Aparshakti Khurana. Tahira زیر نویس این تصویر: “تولدت مبارک به بهترین برادر در قانون در جهان @aparshakti_khurana! شما تا کنون یکی از زیبا ترین انسان, من و وجود دارد بسیاری از بیشتر برای تایید آن!”

 • 14/17

  “شوهر من تیراندازی شد; من می خواهم به صرف ساعت در شب گریه و قرار داده تا جلوی یک فرد خوشحال در صبح به طوری که من به نظر نمی آید مانند یک بازنده قبل از فرزندان من که در سن دو و چهار ، این بود تنها پس از من تمرین بودایی شعار و متمرکز بر سلامت روان که همه چیز را تغییر داد” او به این نتیجه رسیدند.

 • 15/17

  Tahira Kashyap بوده است الهام بخش برای بسیاری از زنان مبارزه با سرطان و کسانی که در جاده به بازیابی. Tahira مشترک این عکس در Instagram در روز جهانی سرطان و نوشت: “امروز روز من! آرزو می کنم همه شما مبارک #worldcancerday و امیدواریم هر یک از ما این روز را جشن در استقبال از راه. که ما حذف هر گونه انگ و یا تابو مرتبط با آن است. که ما گسترش آگاهی در مورد آن است و ما باید عشق خود بدون توجه به آنچه. من واقعا در آغوش من همه زخم به عنوان آنها به من نشان افتخار است. وجود دارد هیچ چیز شناخته شده به عنوان کامل است. شادی نهفته در واقعا پذیرش خود. این سختی بود برای من. اما این تصویر بود که تصمیم من به عنوان من می خواهم به جشن و نه بیماری بلکه روح است که با آن من را تحمل کردند.”

 • 16/17

  تصویر دیگری که ثابت می کند Tahira باور در بدن مثبت است و این یکی از او نمی مراقبت در مورد ‘شکم چین’! در اینجا چیزی است که او زیر نویس این عکس “نه این که پست می گویند: “من را به باهاما’ نه با استفاده از این بهانه به این پست! راستش achi لگی یه تصویر پرده thi @ayushmannk ne بر کی. شکم ke برابر bhi hain پر woh hain صرف aur bahot سلام haseen hain! (من صادقانه دوست game, این تصویر آن کلیک پرده توسط Ayushmann,. شکم چین دیده می شود بیش از حد, اما آنها معدن و آنها!)”

 • 17/17

  در اینجا مایل Tahira Kashyap یک دیرهنگام تولدت مبارک!

  تصویر: یک عکس از Tahira را 35 جشن تولد

ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

loading image

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de