خرید رپورتاژ

Taarak مهتا Ka Ooltah Chashmah: Tapu آیا عشق شیرین کاری – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: Feb 18, 2020, 18:17 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

قسمت های آینده Taarak مهتا Ka Ooltah Chashmah (TMKOC) را شاهد شاعرانه متهم جو در Gokuldham جامعه

Image source: PR

منبع تصویر: روابط عمومی

قسمت های آینده Neela تولید فیلم خصوصی محدود است Taarak مهتا Ka Ooltah Chashmah (TMKOC) را شاهد شاعرانه متهم جو در Gokuldham جامعه است. عشق است که پرورش از دوران کودکی تا به امروز شکوفا در جوانان و زمان آن رسیده است برای بیان همان در مقابل هر کس در جامعه است. جای تعجب نیست, Tapu شده است تلاش برای اجازه Sonu می دانم که چگونه او احساس می کند در مورد او و در تلاش است به جلو و از عشق شیرین کاری.

سند ساخته شده است برنامه های اعلام و بیان عشق خود را برای Sonu در روز ولنتاین. همانطور که همه ما می دانیم که یکی از مشکل ترین چیزهایی به انجام است برای بیان عشق خود را به کسی که شما را دوست دارم از صمیم قلب. و سند بیش از حد وحشت زده از انجام همان و نمی خواهند به ترک هر گونه سنگ unturned برای Sonu او قبول دارم. در واقع در طول ساقه در خانه باشگاه Tapu باعث ورود بزرگ از یک طناب بند بازی به زمین – بالیوود ، اما راج Anadkat که نقش سند بعدها اعتراف کرد که او یک ذره عصبی در حالی که کاهش از سقف.

“توالی شده است شات کاملا رمانتیک و فیلم مانند ، مخاطبان در حال رفتن به عشق تماشای آن! برای یک توالی خاص که در آن من در حال کاهش به پایین با طناب از ارتفاع من تقریبا شکست را به عرق. اگر چه من تا به حال تمرین برای آن و همه خوب بود, هنوز, طول نهایی را به من لرزیدند کمی. اما پس از آن من در زمان یک نفس عمیق آرام خودم را کردم و از طریق شات. پس از همه, یک بازیگر است که به عنوان خوب به عنوان آنچه که او یا او می تواند انجام دهد بدون ترس و تردید به آن می شود لذت می برد توسط بینندگان. من هم عصبی پیشنهاد به Sonu طول ساقه. این هم چیزی بود شبیه به آنچه من عمل کرده اند و یا انجام می شود نشان می دهد و نه من تجربه تیراندازی به یک صحنه رمانتیک بود. اما حتی این بخش رفت به خوبی و به عنوان سنت را با نشان می دهد ما سعی می کنیم به معرفی به عنوان بسیاری از چیزهای جدید به عنوان امکان پذیر است و نگه داشتن محتوای تازه را به عنوان ممکن است. شخصیت من بیش از حد در حال تحول است ، زمانی که سند یک مدرسه رفتن کودک در آن همه چیز در مورد mischiefs و در حال حاضر به عنوان یک جوان این است که همه چیز در مورد عشق و شور و شوق می گوید:” راج Anadkat که نقش Tapu.

برای پیوستن به در در Sonu و سند عشق سفر Neela تولید فیلم خصوصی محدود را نشان می دهد Taarak مهتا Ka Ooltah Chashmah از دوشنبه تا جمعه 8:30 pm تنها در SAB TV.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im