خرید رپورتاژ

Taapsee Pannu را Thappad با چنگک جمع کردن تا شور و هیجان در میان مخاطبان – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: Feb 04, 2020, 20:00 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

افرادی که به تماشای این فیلم در حال حاضر تماس با Thappad مهم ترین فیلم های سال.

Taapsee Pannu in a still from Thappad

Taapsee Pannu, هنوز هم از Thappad

آن را در نگاه اول به ارمغان آورد و بکر روایت به نور روز گسترده تر این تریلر را تکان داد این ملت و این است که چگونه Anubhav Sinha هنوز دوباره موفق به آوردن یک ضربه موضوع را به صفحه نمایش با Thappad این زمان. اعلام Anubhav Sinha آینده فیلم Thappad بازیگران Taapsee Pannu به تازگی raked تا شور و هیجان در میان مخاطبان است.

هر گفت و گو می زند به قلب با یک تجدید نظر در روابط انسانی و ارزش کرامت است. “Kya یه bas itni سی baat hai? Kya pyaar mein یه bhi jayaz hai? یه #Thappad کی pehli می پیوندد jaa hai!”, شد, Taapsee اولین پیام به جهان با نگاه اول نشان می دهد. سپس “Thappad. بس itni سی baat?” خط در پوستر نیز ساخته شده است که عمیق ترین تاثیر و طنین انداز با مخاطبان است. است Thappad آوردن مهم در باز? بله.

افرادی که به تماشای این فیلم در حال حاضر تماس با Thappad مهم ترین فیلم های سال. محتوا محور داستان با فکری عنصر باعث می شود این فیلم بسیار قابل توجه و همه برای یکی. که به نام این سال را به صورتی خواهد بود که حق قیاس به gravitas که این فیلم دارای – مرحله سوم از هتتریک است که Anubhav Sinha آوردن به مخاطبان.

گروه بازیگران Taapsee Pannu, Ratna Pathak, شاه, Manav کال, Dia Mirza, Tanvi Azmi و Ram Kapoor نیز به قدرت بسته بندی شده اجرای برنامه ها و با هر استعداد در بهترین حالت آن Thappad به ارمغان می آورد تاثیرگذار شخصیت های داستان انسان و مفاهیم حق در مقابل از ما. این فیلم که آزاد در 28 فوریه این سال می آید از مدیر که ما ماده 15 قبلا. با میراث قوی مانند است که تاسیس شده کل کشور در انتظار Thappad.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de