Taapsee Pannu مادر بزرگ می گذرد دور بازیگر سهام قلبی توجه

Taapsee Pannu مادر بزرگ می گذرد دور بازیگر سهام قلبی توجه داشته باشید – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: مارس 31, 2020, 13:49 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

در مه 30, بازیگر Taapsee Pannu از دست مادر بزرگ او و در زمان او به او Instagram حساب به اشتراک گذاری قلبی و عاطفی داشته باشید.

Taapsee Pannu Picture Courtesy: Mid-day Archives

Taapsee Pannu تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Mid-day Archives

دیروز در مه 30, بازیگر Taapsee Pannu از دست مادر بزرگ او و در زمان او به او Instagram حساب به نوشتن قلبی و عاطفی توجه داشته باشید همراه با یک عکس از Gurudwara. ما می توانید ببینید یک garlanded عکس از مادر بزرگ او در پست او با او به اشتراک گذاشته پیروان.

او نوشت: – “گذشته از آن نسل در خانواده ما را با یک خلاء است که بماند برای همیشه…. Biji.” (sic) این بود که به دنبال یک قلب است. یک نگاهی به پست حق در اینجا:

یکی از اولین نظر بود با Manmarziyaan شرکت ستاره آبیشک باچان که پرداخت تسلیت خود را توسط یک خورده دست از emoji. Pavail Gulati که شوهرش در Thappad اظهار نظر در این پست با یک قلب است.

در مقابل کار بازیگر را دریافت بسیاری از تحسین منتقدان و موفقیت تجاری را با آخرین تفرج Thappad. او دارای یک خط به بالا از برخی بسیار جالب و امیدوار کننده فیلم است که شامل نام مانند حلقه Lapeta, Haseen Dillruba به پیامبر راج biopic و Rashmi موشک.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>