Taapsee Pannu خواهد شد ‘صبر و توطئه’ برای کار با Hrithik Roshan

Taapsee Pannu خواهد شد ‘صبر و توطئه’ برای کار با Hrithik Roshan – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: فوریه 26, 2020, 16:02 IST | سرپرستان | بمبئی

Taapsee Pannu اعتراف به عنوان یک فن از Hrithik Roshan و می گوید او را “صبر و توطئه” برای اطمینان از او می شود به کار با Bollywood superstar.

Taapsee Pannu

Taapsee Pannu

بازیگر Taapsee Pannu اعتراف به عنوان یک فن از Hrithik Roshan و می گوید او را “صبر و توطئه” برای اطمینان از او می شود به کار با Bollywood superstar.

“من از طرفداران Hrithik Roshan. من رفتم تا او را در قطر (میرزا) تولد و اعتراف کرد که من واقعا می خواستم به کلیک بر روی یک عکاسی از خود با او. اما به جای کلیک کردن بر روی یک تصویر در حال حاضر من صبر و توطئه است که ما یک فیلم با هم و من فرصت سپس” Taapsee گفت.

Taapsee نیز افتتاح شد تا در مورد او بودند. او گفت: او یکی از طرفداران بزرگ از همه ورزشکاران که ملت افتخار است.

“من واقعا تحسین کشور ما شخصیت های ورزشی, هم, و من دوست دارم به کلیک بر روی تصاویر با آنها. آنها قهرمانان واقعی ملت ما” او را باز کرد تا در “Kapil Sharma نشان می دهد”.

بازیگر پیوسته او را “Thappad” شرکت ستاره Dia Mirza و مدیر Anubhav Sinha در کمدین Kapil Sharma چت نشان می دهد.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im