Taapsee Pannu سهام چگونه ‘مربی’ Sandeep سینگ مجازات او در طول Soorma دبستان

Taapsee Pannu سهام چگونه ‘مربی’ Sandeep سینگ مجازات او در طول Soorma دبستان – سرگرمی

انتشار: May 23, 2020, 14:53 IST | سرپرستان | بمبئی

Taapsee Pannu شده است محبوب ، regaling طرفداران با جالب حکایات از شاخه های به تازگی, به ضرب و شتم مستند بلوز

Taapsee Pannu

Taapsee Pannu

Taapsee Pannu شده است محبوب ، regaling طرفداران با جالب حکایات از شاخه های به تازگی, به ضرب و شتم مستند بلوز. او در حال حاضر به یاد می آورد از زمان او تیراندازی برای 2018 ورزشی biopic “Soorma” که روایت قابل توجه در زندگی واقعی داستان هندی هاکی ستاره Sandeep سینگ.

در حالی که Diljit Dosanjh essayed Sandeep در فیلم هاکی ستاره خود را استفاده می شود در این مجموعه بیش از حد به, راهنمای بازیگران از جنبه های بهتری از ورزش پس از هر دو Taapsee و Diljit ریخته شد به عنوان بازیکنان هاکی. Taapsee در زمان به Instagram به اشتراک گذاشتن یک پشت صحنه فیلم که در آن او می تواند دیده می شود انجام somersaults. های یک حکایت با فیلم, او نشان داد آن مجازات پرداخت به او توسط ‘مربی’ Sandeep سینگ است که او از دست رفته او مقدماتی کلاس!

“این یکی از #Soorma . جهان هاکی آنها آن را “baajiyaan’ اما وقتی که من بچه بودم ما استفاده می شود به این gulaatiyaan بازگشت به خانه در دهلی نو. این است که معمولا یک مجازات در جهان هاکی اما در بازگشت به خانه از آن استفاده می شود یک فعالیت سرگرم کننده. N من بودن بیش از حد فعال , بچه, تا به حال بسیاری از این ‘پاپ’ در حالی که در حال رشد,” او نوشت.

او که دوران کودکی او فعالیت به او کمک کرد تا در این فیلم مجموعه ای است.

“این قطعا به من کمک کرد برای انجام این کار به راحتی در مجموعه. همچنین مربی تیم من @sandeep_rebirth بود که همیشه آماده است با این مجازات برای من اگر من از دست رفته کلاس ! بحث در مورد روش دبستان ! #Throwback #بایگانی #QuarantinePost.”

کارگردان شاد علی, این فیلم همچنین ستاره Angad بعدی. قبلا Taapsee مشترک برخی از حکایات از مجموعه فیلم “Manmarziyaan”.

Taapsee آخرین نقش در Anubhav Sinha را “Thappad” شده است به طور گسترده ای تحسین شده. بازیگر دیده می شود در “Haseen Dillruba”, “Rashmi موشک” و “Shabaash Mithu” در ماه های آینده.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>