پس از ماه ها قفل ماندن در خانه به دلیل همه گیر، تاپزی پانو، کریتی خاربندا، اکتا کاپور و دوستانش نیاز به گرفتن مقداری هوای تازه، دور از شهر داشتند.

پس از ماه ها قفل ماندن در خانه اش به دلیل همه گیر، Taapsee Pannu نیاز به گرفتن در برخی از هوای تازه است. این بازیگر در حومه جایپور به پیاده روی رفت. “تنها چیزی که ما نیاز داریم آرامش، لبخند و یک نفس تازه عمیق است. سر بالا و بالا رفتن.» پانو نوشت. او همچنین نیاز به برخی از زمان خاموش از فلک او در رسانه های اجتماعی برای حمایت از Rhea Chakraborty مواجه است.

لاوبردز پولکیت سامرات و کریتی خاربندا نیز می خواستند از بمبئی دور شوند. آنها برای یک درایو طولانی در زمان و به پایان رسید تا کمپینگ در بیابان زیر ستاره. این زوج نگاهی اجمالی به چادر خود در اینستاگرام به اشتراک گذاشتند. سامرات نوشت: «کمپینگ زمانی سرگرم کننده تر است که کریتی را برای شرکت داشته باشد.»

چند روز پیش، دو نفره نیز یک شیرین از درایو طولانی خود را به اشتراک گذاشته، همراه با حیوان خانگی خود را Drogo. در جبهه حرفه ای، کریتی خاربندا بعد از آن در درام انتقام جوی نامبیر با عنوان “تایش” دیده خواهد شد. این فیلم قرار است سال آینده اکران شود. کریتی و پولکیت با هم در کپر کمدی آنیس بازمه “پاگالپانتی” دیده شدند.

در واقع آنیتا حسندانی به همراه اکتا کاپور، کریستل د سوزا، ریدی دوگرا یک انحراف انجام داد و تعطیلات آخر هفته خود را در میان کوه ها گذراند. BFFs برای گریز آخر هفته کاملا آرام تصمیم گرفتند به عنوان بسیاری از مکان ها به تدریج باز شده است.

همچنین بخوانید: در میان شایعات بارداری, آنیتا حسندانی می رود در تعطیلات با pals خود را

به اسکرول کردن ادامه بده تا اخبار بیشتر بخوانید

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار