T20 جام جهانی ممکن است به تعویق افتاد کمی

T20 جام جهانی ممکن است به تعویق افتاد کمی – ورزشی

به روز شده: Apr 25, 2020, 10:09 IST | Harit N Joshi | بمبئی

BCCI در حال حاضر جدولها از طرح های احتمالی از برگزاری لیگ در حالات مختلف – 30 روز بازی محدود سالن و پشت درهای بسته.

India players celebrate the wicket of New Zealand opener Martin Guptill during the first Twenty20 International at Auckland on Friday. Pic/PTI

هند بازیکنان جشن جدا از نیوزیلند بازکن مارتین Guptill در اولین Twenty20 بین المللی در, Auckland در روز جمعه. عکس/PTI

ICC T20 World Cup (Oct 18 به 15 نوامبر در استرالیا) است در معرض خطر ابتلا به تعویق افتاد با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

اواسط روز آموخته است که ICC همراه با کریکت استرالیا (CA) است که کاوش در تاریخ ممکن است در ماه دسامبر برای میزبانی این رویداد بزرگ. همچنین خبر خوب برای BCCI است که مشتاق به برگزاری لیگ در Oct-Nov عنوان هیچ کریکت بین المللی برنامه ریزی شده است.

استرالیا ممنوع اعلام کرده است مسافران بین المللی به مدت شش ماه است که به احتمال زیاد به پایان اواسط سپتامبر.
اما آن باقی مانده است دیده می شود چه قرنطینه دستورالعمل دولت استرالیا صادر خواهد شد.

کار به یاد ماندنی

اگر شیوع و علل خرابی آن خواهد شد یک کار به یاد ماندنی به قرنطینه 15 تیم های ملی (به غیر از میزبان استرالیا) نمرات از طرفداران و دیگر کارکنان پشتیبانی خواهد کرد که همگرا پایین زیر.

همانطور که در حال حاضر این قابل درک است که تلاش هستند تا نگه T20 جام جهانی در این سال خود را به عنوان هند تنظیم شده است به میزبان دیگر T20 جام جهانی سال آینده است. در چنین سناریو هند بسیار در انتظار سفر به استرالیا در ماه دسامبر است که به احتمال زیاد به یک ضربه.

استرالیا ممکن است به یک مشکل تماس بگیرید. میزبانی T20 جام جهانی معنی خواهد بود که بخش عمده ای از درآمد به اشتراک گذاشته خواهد شد با ICC. اما اگر آنها را مدیریت برای میزبانی هند است که آنها مشتاقانه می خواهید به کل درآمد حاصل خواهد شد به طور مستقیم به CA خزانه.

IPL franchises در دانش

در ضمن اواسط روز آموخته است که برخی از franchises باید صدا از بازیکنان خود را در مورد امکان IPL در ماه اکتبر-نوامبر اگر T20 جام جهانی به تعویق افتاد.

BCCI در حال حاضر جدولها از طرح های احتمالی از برگزاری لیگ در حالات مختلف—30 روز بازی محدود سالن و پشت درهای بسته.

“IPL مهم مسابقات نه فقط برای BCCI بلکه برای صفحات دیگر. آنها پول را فقط با آزاد کردن بازیکنان خود را. در زمانی که از سرگیری دوجانبه کریکت زیر ابر IPL فراهم می کند یک پوشش نقره ای برای کریکت به عقب بر گردیم در مسیر” به گفته یک منبع.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>