شنا ممنوع کردن سواحل گوا برای 48 ساعت در نظر قبل از موسمی دوش

شنا ممنوع کردن سواحل گوا برای 48 ساعت در نظر قبل از موسمی دوش – اخبار

به روز شده: Jun 01, 2020, 15:41 IST | سرپرستان |

بازدید کنندگان همچنین باید اجتناب از مناطق سنگی و صخره ها و تپه ها در خط ساحلی به خصوص با کلیک بر selfies این بیانیه گفت:

Foreigners enjoy walking on the beach in Goa. Picture/AFP

خارجی ها لذت بردن از پیاده روی در ساحل در گوا. عکس/AFP

با در نظر سنگین قبل از موسمی دوش انتظار می رود بیش از 48 ساعت آینده, شنا در گوا دریاها است که خارج از محدوده یک بیانیه صادر شده توسط یک ساحل خصوصی مدیریت آژانس روز دوشنبه گفت:.

Drishti دریایی خصوصی سازمان منصوب گوا دولت برای نگهداری از نجات دهنده خدمات گفت: “کمربند ساحلی نیز شاهد سریع جریان و امواج بالا در محدوده 2.8 به چهار متر در ارتفاع. شهروندان توصیه می شود با احتیاط به عنوان خشن, آب و هوا و دریا با شرایط غالب خواهد شد و در این روز است.

“بازدید کنندگان همچنین باید اجتناب از مناطق سنگی و صخره ها و تپه ها در خط ساحلی به خصوص با کلیک بر selfies. این می تواند بسیار لغزنده است. این ارتفاع موج و شدت انتظار می رود به بالا و یکی به راحتی می توانید از دست دادن جای پا خود را” بیانیه ای گفت: اصرار ویژه مراقبت از کودکان در حالی که بازدید از سواحل به اطمینان حاصل شود که آنها نمی مبادرت به دریا.

بیش از چند هفته گذشته گوا سواحل محبوب تا به حال دیده می شود ثابت قطره ای از بازدید کنندگان پس تدریجی آرامش در مستند.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im