Swara Bhasker در شکستن تا با کمال Himanshu شارما: مایه تاسف بود

Swara Bhasker در شکستن تا با کمال Himanshu شارما: این مایه تاسف است – سرگرمی

انتشار: Mar 29, 2020, 16:39 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Swara Bhasker و Himanshu Sharma بودند در یک رابطه و قرار بود قوی که ناگهان آنها تصمیم گرفتند به بخش راه و بازیگر نشان می دهد دلیل همان.

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Swara Bhasker

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/Swara Bhasker

روابط در صنعت فیلم هندی می تواند بسیار ظریف و همچنین بسیار فرار هستند. وجود دارد هیچ دائمی داستان عشق یا نفرت, داستان, در بالیوود و غریبه ها می تواند تبدیل به دوستان یک شبه و از راه دور. یک ارتباط بسیار قوی از زرق و برق شهر که در حال حاضر به پایان رسید متاسفانه این است که بازیگر Swara Bhasker و نویسنده Himanshu Sharma.

موضوع مشترک بین آنها این است که فیلمساز Aanand L. Rai. هر دو از هنرمندان شناخته شده اند هر یک برای تقریبا یک دهه در حال حاضر از آنجایی که آنها با هم کار کرده اند در سال 2011 را Tanu Weds Manu و رفته به همکاری برای فیلم هایی مانند Raanjhanaa و Tanu Weds Manu می گرداند. اما سرنوشت برنامه های دیگر به حال و آنها راه جدا. و بازیگر در حال حاضر صحبت در مورد آن را به <url>.

او گفت: “من فکر می کنم شما فقط باید به نوع برخورد با آن است. در مورد ما این بسیار مایه تاسف است. من یا من هنوز هم نمی بسیاری از خشم است که می تواند به من کمک کرد مقابله با آن است. هیچ کس چیزی بد هیچ کس چیزی اشتباه هیچ کس فریب خورده در هر کسی. این بود کسانی که به نوعی همه چیز آن را مایه تاسف است.”

او افزود: “من همیشه فکر می کنم در مورد آن. فرض کنید شما در حال قدم زدن در یک پارک و این چیزی است که روابط – شما تصمیم گرفته اند برای انجام یک سفر با هم. شما به یک نقطه که در آن وجود دارد تنها دو راه برای رفتن به, شما می توانید یا رفتن به سمت چپ یا راست و یک نفر می خواهد به سمت راست بروید و فرد دیگری می خواهد به سمت چپ بروید. سپس یکی از آنها را به می گویند: “خوب من را ترک خواهد کرد, معدن و آمد با شما. ما باید قبول نیست فقط انتخاب های ما بلکه انتخاب های افراد دیگر. من حدس می زنم که چه چیزی در حال رشد است. من فکر می کنم من بسیار نیازمند و باز در مورد احساسات من با خانواده و دوستان است. بنابراین من تا به حال بسیاری پشتیبانی می کند.”

همانطور که ما در بالا ذکر شد این است که بالیوود که در آن هر چیزی می تواند اتفاق می افتد. Himanshu در حال حاضر مشغول Rai بعدی کارگردان که ستاره Akshay Kumar, Dhanush و سارا علی خان و با عنوان Atrangi Re. Swara در مذاکرات برای ویر دی عروسی 2.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>