Swara Bhasker اهدا 3,000 جفت دمپایی به کارگران مهاجر با تشکر از سلمان خان برای قرار دادن یک کلمه

Swara Bhasker اهدا 3,000 جفت دمپایی به کارگران مهاجر با تشکر از سلمان خان برای قرار دادن یک کلمه – سرگرمی

به روز شده: Jun 01, 2020, 14:06 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Swara Bhasker به تازگی اهدا 3,000 جفت دمپایی به کارگران مهاجر و تشکر سلمان خان برای قرار دادن کلمه خود را برای کمک به او در راه. او برخی از تصاویر در Instagram حساب!

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Swara Bhasker

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/Swara Bhasker

در این Coronavirus بحران بالیوود مشهور در حال انجام بهترین خود را برای کمک به افرادی که آسیب دیده اند و دلیل آن بیشتر است. درست از کمک های مالی برای کمک به مهاجران خود را رسیدن به شهر محل زندگی آنها سنگ unturned. و در حال حاضر بازیگر Swara Bhasker نیز توسعه یافته به کمک به او.

او اهدا کرده است تا 3000 جفت دمپایی به کارگران مهاجر در دهلی نو و به او در زمان Instagram account برای به اشتراک گذاشتن برخی از تصاویر که در آن او می تواند دیده می شود انجام این علت نجیب. در پست او همچنین تشکر سوپراستار بالیوود سلمان خان برای قرار دادن یک کلمه برای او ایجاد کند.

یک نگاهی به پست خود حق در اینجا:

Swara Bhasker تبدیل به یکی از مهمترین بازیگران در اطراف پس از موفقیت انتقادی و تجاری از Tanu Weds Manu 2011 و هیچ نگاه به عقب ، او شده است یک بخش از برخی از فیلم های موفق مانند Raanjhanaa, Tanu Weds Manu بازده پریم راتان Dhan Payo و ویر دی عروسی.

اتفاقا ویر دی عروسی کامل دو سال امروز. جمعآوری بیش از Rs. 78 کرور در جعبه آن را یکی از بزرگترین sleeper بازدید از 2018. بازیگر مشترک افکار خود را روی موفقیت فیلم به عنوان آن را به اتمام سالگرد خود را. یک نگاه:

و در حال حاضر گزارش پیشنهاد کرده اند که این فیلم ممکن است به عاقبت به زودی.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de