Sussanne خان آرزوها ‘sonshine’ Hrehaan روشن در 14th تولد در شیرین ترین راه


Sussanne خان و هریتیک روشن را Hrehaan Roshan جشن 14 تولد در مارس 28.

Sussanne Khan with her sons. Image sourced from mid-day archives

Sussanne خان با فرزندان. تصویر منابع از اواسط روز بایگانی

Sussanne خان و هریتیک روشن است مهتر پسر Hrehaan جشن 14 امروز تولد. در روز خاص Sussanne به او در زمان Instagram رسیدگی و خواست پسر خود را در یک راه بسیار ویژه است که شما را به لبخند برای اطمینان حاصل کنید.

Sussanne به اشتراک گذاشته شده یک ویدیو را در رسانه های اجتماعی از Hrehaan زیبا آرزو می کنم. این ویدئو تصاویر شایان ستایش از او ، اشتراک گذاری ویدئو, او نوشت: “به پسرم..ما به کجا می رویم.. هیچ کس نمی داند… اما من باید بگویم شما در راه خود را… به بهترین ‘وجود دارد’ که وجود دارد…خوشحال 14th تولد ری از ‘Sonshine’. امروز فردا و فراتر از آن برای همیشه لطفا برای بیشتر شما مرا به عمق هسته. #28thmarch2020 #14yearsold #thehistorictime #rayoflight #godsbestgift #soluckytobeurmama #planetlockdown #wecelebrateyounomatterwhat.”

به تازگی Sussanne نقل مکان کرد به Hrithik به مطمئن شوید که بچه های خود را امن و صدا و کاملا خوب در این زمان از Coronavirus بحران است. خبر داده شد توسط Roshan خود در Instagram account. آن را طولانی بود توجه داشته باشید که نشان داد چگونه عاطفی او به عنوان یک پدر و حتی به عنوان یک شوهر. او تشکر Sussanne بی وقفه در این پست.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>