Sussanne خان به ما می دهد یک زرق و برق دار نگاه اجمالی از محل کار در Hrithik Roshan خانه


Sussanne خان به اشتراک گذاشته شده است یک نگاه اجمالی از محل کار در Hrithik Roshan خانه و پست و که نگاه اجمالی هر دو نگاه فوق العاده!

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Sussanne Khan

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/Sussanne خان

هیچ کس نمی داند که در این مستند به پایان خواهد رسید تا مردم فکر کردن به ماندن در داخل خانه های خود را برای ایمنی خود را. Sussanne خان نیز یکی از آنها است که quarantining با Hrithik Roshan دو ماه آخر برای اطمینان از رفاه فرزندان خود را. و در حال حاضر او گرفته به او Instagram account برای به اشتراک گذاشتن با همه ما او را در محل کار.

به او Instagram او مشترک دو عکس که به ما بینش خود را در محل کار و همچنین مناظر زیبا از سمت راست روشن است. هر دو را نمی توان از دست رفته است. این چیزی است که او نوشت: – “مورد استفاده قرار گرفتن به حالت عادی.. معمولی بعد از ظهر چهارشنبه در هوای آزاد, میز, تماشای کبوتر بر روی شن و ماسه در حالی که من در قرعه کشی به عنوان قوی درخشان امواج اقیانوس تبدیل به پس زمینه من نمره. توانا ممنون که به اندازه کافی خوش شانس به همه از این است.” (sic)

یک نگاه حق در اینجا:

تا آنجا که روشن است نگراناو نیز در زمان خود Instagram حساب و نوشت: توجه داشته باشید برای تشکر از Sussanne خان برای آمدن به خانه با او بماند و فرزندان خود را در میان این روزهای سخت. جنگ و فوق العاده 30 بازیگر نیز نگه می دارد به اشتراک گذاری فیلم ها و تصاویر با فرزندان خود و نواختن پیانو. بیایید ببینید چه می آید بعدی!

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im