دختر بزرگ سوشمیتا سن رنه سن امروز 21 ساله شد! دوشیزه جهان سابق در زمان به رسانه های اجتماعی به آرزو دختر خود را در روز بزرگ خود را

Sushmita Sen with daughters Alisah and Renee. Picture/Sen's Instagram account

سوشمیتا سن با دختران آلیسا و رنه. تصویر / حساب اینستاگرام سن

روز بزرگي براي دختر بزرگ سوشميتا سن رنه ست رنه سن امروز ۴ سپتامبر به ۲۱ سالگی می رسد و مومما سوشمیتا برای ابراز هیجان و شادی خود به این مناسبت به رسانه های اجتماعی برد. سوش با به اشتراک گذاشتن چند عکس گرانبها از آلبوم خانوادگی شان، یادداشتی صمیمانه برای رنه نوشت.

در اینجا چیزی است که سوشمیتا نوشت تا برای رنه در تولد ۲۱ سالگی اش آرزو کند: «تولد مبارک اولین عشقم!!! ما 21 سالمون هست چه سفری شده است شونا… یکی که قطعا مرا به خدا نزدیک تر کرده است!!! دعا می کنم شجاعت را پیدا کنید که معتبرترین نسخه از خودتان باشید و همیشه در پی شادی تان بی امان باشید…»

چقدر زرق و برق دار هستند این تصاویر از Sushmita با دختران خود رنه و آلیسا؟ همچنین یکی در پایان وجود دارد که ویژگی های دوست پسر سوش، روهمن شاول، که نشان می دهد که او، بیش از حد، تبدیل شده است کاملا بخشی جدایی ناپذیر از زندگی Sens است.

سوشمیتا سن در سال ۲۰۰۰ یک دختر بچه به نام رنه را به فرزندخواندگی پذیرفت. او بعدها آلیسا را در سال ۲۰۱۰ به فرزندخواندگی پذیرفت. سوش که در مورد به فرزندخواندگی دو بچه اش با IANS صحبت می کرد، گفته بود: «در مورد (مورد) تولد طبیعی، مادر و کودک از طریق بند ناف به هم متصل می شوند اما در فرزندخواندگی، مادر و کودک با این قدرت بالاتر به هم متصل می شوند، ارتباطی که شما نمی توانید آن را قطع کنید. من این امتیاز را داشته ام که دو بار آن را تجربه کنم. برای مادر شدن که از قلب زایمان کرده است. من یک روز احساس شادی مادری را از دست ن داده ام.»

همچنین خوانده شده: Sushmita سن در تولد دختر آلیسا 11th: شما جادویی, فرشته کوچک من

*ادامه اسکرول کردن برای خواندن اخبار بیشتر*

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار