Kaun Banega Crorepati 5 winner Sushil Kumar pens a note on Facebook, talks about how he faced multiple challenges after winning on the show, tryst with alcohol, failed investments, and rift with wife.

Sushil Kumar and Amitabh Bachchan Picture Courtesy: Facebook Profile: Sushil Kumar

سوشیل کومار و آمیتاب باچان تصویر حسن نیت ارائه میدهد: فیس بوک مشخصات: سوشیل کومار

سوشیل کومار که در فصل پنجم کان بانگا کروپاتی جایزه ۵ کرور را به دست آورد، برای فاش کردن برخی جزئیات پس از آن به حساب فیس بوک خود برده است. از سرمایه گذاری های شکست خورده به تلاش با الکل به شکاف با همسر، او تقریبا تمام افکار خود و حوادث مبهم پنی.

نوشت:-

بدترين زمان زندگيم بعد از برنده شدن کي بي سي
———————————————————

2015-2016 چالش برانگیزترین تمام وقت زندگی من بود، هیچ چیز برای خاموش کردن آنچه باید انجام دهد باقی نمانده بود.

به دلیل مشهور بودن محلی، یک برنامه در بهار به مدت ده تا پانزده روز در یک ماه وجود داشت. به همین دلیل آموزش و پرورش به آرامی از بین رفت.» (sic)

وی افزود: –

او می گوید: «من در آن زمان در مورد رسانه ها بسیار جدی بودم و رسانه ها در چند روز از من می پرسیدند که شما چه می کنید، من این کار را بدون تجربه انجام می دادم تا در رسانه ها بگویم که بی فایده نیستم.
نتیجه آن این بود که کسب و کار پس از چند روز غرق می شد.

با این بعد از KBC من اهدا کننده شد و یک کمک مالی مخفی کردم. بیش از ۵۰ هزار نفر در یک ماه برای رفتن به چنین فعالیت هایی استفاده می کردند.

به همین دلیل است که برخی از نوع فعلی افراد نیز به هم پیوستند و ما قبلاً تقلب زیادی می شدیم که پس از روزهای زیادی اهدا به این موضوع رسید.» (sic)

کومار که از اصطکاک با همسر و اینکه چگونه ازدواج تقریباً به طلاق ختم شد صحبت می کرد، نوشت:-

او می گوید: «روابط با همسر به آرامی بدتر می شد.
او اغلب می گفت که شما افراد درست و غلط را نمی دانید و نگران آینده نباشید، بعد از گوش دادن به همه این ها فکر می کردیم که قادر به درک آن نیستیم، قبلاً دعواهای زیادی در این باره می کردیم.

اگرچه اتفاقات خوبی هم در دهلی با این اتفاق می افتاد، اما چند تا ماشین گرفتم و با یکی از دوستانم شروع به رانندگی کردم که به دلیل آن تقریبا ً هر ماه باید چند روز به دهلی می آمدم. به همین ترتیب در جامیا میلیا به برخی رسانه ها معرفی شدم. این اتفاق برای پسرها افتاد، سپس پسرانی که در IIMC تحصیل می کردند، سپس سالمندان شان، سپس پسرانی که در JNU تحقیق می کردند، برخی از هنرمندان تئاتر و غیره. وقتی قبلا ً در مورد یک موضوع صحبت می کردند، هی به نظر می رسید! من قورباغه چاه هستم . من از خیلی چیزها چیزی نمی دانم.» (sic)

عمیق تر حفر کرد و همچنین در مورد دلبستگی اش به الکل و سیگار صحبت کرد:-

او می گوید: «حالا یک اعتیاد هم به همه این چیزها چسبیده است
الکل و سيگار .

وقتی مجبور شدیم با این افراد با الکل و سیگار بنشینیم.

زمانی بود که اگر هفت روز متوقف می شد، آن وقت هفت روز جلسه جداگانه ای با هفت گروه مثل این برگزار می شد. شنیدن آنها خیلی خوب بود، چون هر چه این افراد قبلا ً صحبت می کردند برایم جدید به نظر می رسید. شرکت این افراد تاثیر گذاری کرده است که جدیت من قبلا در مورد رسانه ها به تدریج کاهش یافته است.” (sic)

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار