خواهرزاده سوشانت سینگ راجپوت مالیکا سینگ گفت که چگونه او شگفت زده شد که برخی به یاد ‘درد خانواده’ در حال حاضر و می خواهند به ‘ایستادن’ برای یک همکار

Sushant Singh Rajput with his sisters. Image source: Instagram/@shwetasinghkirti

سوشنت سينگ راجپوت با خواهرانش . منبع تصویر: اینستاگرام/@shwetasinghkirti

مرگ ناگهانی سوشنت سینگ راجپوت کشور را به هسته اصلی خود تکان داده است. درست از خودکشی ادعایی او گرفته تا بحث نپوتیسم، سوالاتی در مورد دقیقاً منجر به مرگ این بازیگر در ۱۴ ژوئن مطرح می شود. این بازیگر ۳۴ ساله در آپارتمان طبقه ششم خود در بندرا (غرب) مرده پیدا شد. خانواده سوشنت به ویژه خواهر شوتا سینگ کرتی و خواهرزاده اش مالیکا سینگ خاطرات شیرین را با برادرش در رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشته اند.

متاسفانه خانواده هدف ترول هایی قرار گرفته اند که رابطه سوشانت با پدرش و خواهرش را زیر سؤال می برند. حالا، خواهرزاده سوشنت مالیکا ترول هایی را که خانواده اش را هدف قرار می دهند کوبیده است. او واکنش خود را با در نظر گرفتن به حساب توییتر خود را علنی کرد. مالیکا گفت که چگونه او شگفت زده شد که برخی به یاد ‘درد خانواده’ در حال حاضر و می خواهند به ‘ایستادن’ برای یک همکار. او در توییتر نوشت: «تعجب می کنم که در حال حاضر، بعضی ها ناگهان به یاد می آورد که «درد یک خانواده» و «ایستادن برای یک همکار» به چه معناست (sic)».

تعجب می کنم که در حال حاضر، بعضی ها ناگهان به یاد می کنند که «درد یک خانواده» و «ایستادن برای یک همکار» به چه معناست.

— مالیکا (@_mallika_singh) یدلایمخیرات 2020 اوت 31

مالیکا شده است کاملا آوازی کوبیدن ترول هدف قرار دادن خانواده بازیگر مرحوم. چند روز پیش، زمانی که ترول ها Sushant and his fatherرابطه سوشنت و پدرش را زیر سؤال گرفته بودند- تا ادعا کنند خواهران این بازیگر پس از مرگش «غم و اندوه مناسبی» از خود نشان نداده اند. مالیکا ترول ها را با اظهار نظر در مورد یک توسط خواهر بازیگر فقید ملاقات سینگ کوبید که در آن دومی در مورد زوال برادرش و اینکه چگونه او قادر به خداحافظی حتی در حال حاضر صحبت کرد.

مالیکا با خاموش کردن ترول هایی که به متو حمله کردند نوشت: «پاک کردن برخی سوء تفاهم ها در مورد ماسی من: ۱. اگر در مورد روانشناسی مطالعه کنید (من در روانشناسی در دانشگاه کوچک می کنم) با شوک از چیزی به نام «بی حس کردن عاطفی» می دانستید. شما می توانید احساس احساسات را به طور موقت پس از تروما متوقف کنید. اون به اجبار حاضر نشد باور کنه که اين اتفاق افتاده او اولین کسی بود که این خبر را از خانواده ما شنید، او جذب کننده اصلی شوک بود. [sic]”

او که در مورد پیوند بین خواهر و برادرها صحبت می کرد، افزود: «۳. او کسی بود که به مامو من یاد داد که چگونه سوار موتور شود و در جوانی کریکت بازی کند. ميتيو ماسي من اعصاب فولاد داره . اون قوي ترين خواهر و برادره در آن زمان نمی دانستیم چه خبر است، به مسئولان اعتماد داشتیم که بدانند چه باید بکنند، درست مثل هر فرد در یک دموکراسی. اون داشت تلفني دخترش رو چک ميکرد چون پسر عموي کوچيکم دست از گريه کردن برن مي داشت سعي ميکرد به خاطر اون قوي به نظر بره به خاطر همه ما اون از اون آدماييه که هميشه نگران افراد ديونه ميشه و احساسات خودش رو کاملا ً غفلت ميکنه دلیل تنظیم موهایش این بود که روی چشمانش می افتاد و چشمک های دوربین ها او را آزار می داد. ما به توجه رسانه ها عادت نداريم . [sic]”

نگاهی به مالیکا سینگ:

Mallika Sushant

خانواده سوشنت، به ویژه sister Shweta Singh Kirti خواهرش شوتا سینگ کرتی خواستار تحقیقات عادلانه در مورد مرگ برادرش شده اند. او کاملا در مورد آن در رسانه های اجتماعی آوازی بوده است. چند بازیگر از تقاضای او حمایت کرده اند.

همچنین خوانده شده: Sushant سینگ راجپوت خواهر Shweta سینگ Kirti های ویدئویی از اواخر بازیگر نوشتن با هر دو دست در یک بار