خانواده بازیگر فقید سوشنت سینگ راجپوت همچنان حمایت طرفداران از سراسر جهان را جلب می کنند و خواهرش شوتا سینگ کرتی تعجب می کند که پرونده چه زمانی تعطیلی پیدا خواهد کرد

Shweta Singh Kirti

شوتا سینگ کرتی

خانواده سوشنت سینگ راجپوت بازیگر فقید به جلب حمایت طرفداران از سراسر جهان ادامه می دهند و خواهرش شوتا سینگ کرتی تعجب می کند که پرونده چه زمانی تعطیلی پیدا خواهد کرد.

«برادرم را از دست دادم و قلبم هر روز خونریزی می کند… چه مدت طول خواهد کشید تا حقیقت را پیدا کنید… چه زمانی بسته شدن پیدا خواهد شد؟؟ #JusticeForSushantSinghRajput #Warriors4SRR #GlobalPrayers4SSR #StayUnited شوتا روز چهارشنبه به همراه ویدئویی که سوشنت در آن حضور داشت، از یک حساب تصویب نشده توییت کرد. متنی هم دارد که در آن آمده است: «دیدی مرا کشتند. من عدالت می خواهم.»

برادرم را از دست دادم و قلبم هر روز خونریزی می کند… چه مدت طول خواهد کشید تا حقیقت را پیدا کنید… چه زمانی بسته شدن پیدا خواهد شد؟؟ #JusticeForSushantSinghRajput #Warriors4SRR #GlobalPrayers4SSR #StayUnited pic.twitter.com/FwIZdFboqJ

— shweta singh kirti (@shwetasinghkirt) یدلایمخیرات 2020 سپتامبر 2

شوتا از تمام wellwishers که خواستار عدالت از زمانی که Sushant مرده در آپارتمان بمبئی خود را در تاریخ 14 ژوئن پیدا شد تشکر کرد.

“ما ممکن است توسط مرزها تقسیم شده است، اما ما در احساسات untied باقی می ماند!! ما عدالت را برای سوشانت می خواهیم و هیچ چیز نمی تواند ما را از هدف مان منحرف کند! #Warriors4SSR #DividedByBordersUnitedByEmotions #GlobalPrayers4SSR #JusticeForSSR، او توییت کرد.

او از سایت میکرو وبلاگ نویسی برای به اشتراک گذاشتن عکس هایی از احتکار هایی که در شیکاگو، نیوجرسی و میسیسیپی در حمایت از بازیگر فقید راه اندازی شده است، استفاده کرد. آن ها تصویر و متن سوشنت را مانند «ما سزاوار حقیقت» و «عدالت برای سوشنت» بودند.

گرفتن دلتنگ، Shweta نیز به اشتراک گذاشته نامه از وزیر ارشد ناگالند، Neiphiu ریو، که برای تشکر از Sushant برای سهم خود را از Rs 1 کرور 25 lakhs نسبت به صندوق امداد CM زمانی که ناگالند تحت تاثیر سیل و زمین لغزش در سال 2018 بود.

Shweta captioned it: “A Compassionate Heart which was open for All. بهاي من هميشه ميخواست يه دست کمک قرض بده… دوستت دارم بهاي… با تشکر برای بودن شما! #GlobalPrayersForSSR #JusticeForSushantSinghRajput #StayUnited”

CBI در حال حاضر در حال بررسی مرگ این بازیگر است.

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان از یک خوراک سندیکاد شخص ثالث، آژانس ها منبع شده است. اواسط روز هیچ مسئولیت و مسئولیتی در قبال قابلیت اعتماد، اعتماد، قابلیت اطمینان و داده های متن خود را نمی پذیرد. مدیریت اواسط روز / اواسط day.com ذخایر تنها حق تغییر ، حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در اختیار مطلق خود را به هر دلیلی آنچه