شوتا سینگ کرتی، خواهر مرحوم سوشنت سینگ راجپوت، به افراد مشهور بالیوود که حمایت از بازیگر نقش رئا چاکرابورتی را تمدید کرده اند واکنش نشان داده است

Image source: Instagram/@shwetasinghkirti

منبع تصویر: اینستاگرام/@shwetasinghkirti

شوتا سینگ کرتی، خواهر مرحوم سوشنت سینگ راجپوت، به افراد مشهور بالیوود که حمایت از بازیگر نقش رئا چاکرابورتی را تمدید کرده اند، واکنش نشان داده است. دوست دختر مرحوم بازیگر رئا روز سه شنبه توسط اداره مرکزی مواد مخدر (NCB) در یک پرونده مواد مخدر به عنوان بخشی از کاوشگر مرگ سوشنت دستگیر شد.

چندین ستاره فیلم از جمله ویدیا بالان، تاپس پانو، کارینا کاپور خان، آنوراگ کاشیاپ و هانسال مهتا، در کنار ستاره هایی از جنوبگان مانند لاکشمی مانچو، در میان بسیاری دیگر حمایت از رئا را به دست آورد. بسیاری از آنها خطوط “بیایید سر و صدا مردسالاری” که بر روی تی شرت خود را در حالی که او در دفتر NCB در روز سه شنبه وارد چاپ شد.

The caption on her T-shirt read: “Roses are red, violets are blue, Let’s smash patriarchy, Me and you.”

شوتا خطوط را تغییر داد و برای برادرش کرد: «گل سرخ خوانده می شود، بنفشه ها آبی هستند، بیایید برای سمت راست بایستیم، من و تو.»

She captioned the post: “#JusticeForSushantSinghRajput.”

شوتا همچنین پاسخی به آنچه در مورد عادت ادعایی سیگار کشیدن ماری جوانا سوشنت در رسانه های اجتماعی در توییت هایی گفته می شود داد که او آن ها را نیز در اینستاگرام خود قرار داده است.

“ما می توانیم سلول های خاکستری ما استفاده کنید و کشف کردن به راحتی که چرا thr بسیاری از طرفداران در حال افزایش ناگهان هنگامی که زاویه مواد مخدر بیرون آمده است. مطمئن باشید که ما احمق نیستیم، فقط منتظر بیرون آمدن تمام حقیقت هستیم و بعد خواهیم دید whr r این هواداران!”

“مرده ها نميتونن اينقدر سرزنشش کنن که مردگان! شرم!! #WorldUnitedForSSRJustice”

شوتا در دیگری در وب سایت اشتراک گذاری عکس نوشت: «نگران نباشید، صبر کنید! تمام حقیقت در نهایت آشکار خواهد شد. هیچ توجهی به Naysayers و پرداخت روابط عمومی NCB، CBI و ED در حال انجام یک کار بی عیب و نقص، بیایید به آنها ایمان داشته باشد. و باور کن #godiswithus”

دوست دختر مرحوم سوشنت رئا در یک پرونده مربوط به مواد مخدر به عنوان بخشی از تحقیقات در کاوشگر مرگ این بازیگر دستگیر شد. NCB یک مورد در درخواست توسط اداره اجرای (ED) پس از چت ادعا نشان می دهد Rhea، برادرش Showik چاکرابورتی و مدیر خانه سوشنت ساموئل میراندا برای مواد مخدر دستور داده بود ثبت نام کرد.

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان از یک خوراک سندیکاد شخص ثالث، آژانس ها منبع شده است. اواسط روز هیچ مسئولیت و مسئولیتی در قبال قابلیت اعتماد، اعتماد، قابلیت اطمینان و داده های متن خود را نمی پذیرد. مدیریت اواسط روز / اواسط day.com ذخایر تنها حق تغییر ، حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در اختیار مطلق خود را به هر دلیلی آنچه