Sushant Singh Rajput نماز دیدار برگزار شد و در خانه اش در پتنا

Sushant Singh Rajput نماز دیدار برگزار شد و در خانه اش در پتنا – سرگرمی

انتشار: Jun 22, 2020, 12:40 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | پتنا

یک هفته پس از مرگ بازیگر, Sushant Singh Rajput, خانواده برگزار شد نماز ملاقات در پتنا اقامت.

Picture courtesy/Instagram account @manav.manglani

تصویر حسن نیت ارائه میدهد/Instagram account @manav.manglani

اواخر بازیگر Sushant Singh Rajput نماز دیدار برگزار شد و در محل اقامت خود در پتنا در روز یکشنبه – 21 ژوئن یک هفته پس از مرگ. نماز جلسه به میزبانی Sushant خانواده در یاد بود با حضور اعضای خانواده و دوستان از زادگاه خود.

Sushant Singh Rajput درگذشت در ژوئن 14. بازیگر مورد علاقه میلیون ها نفر در سراسر دنیا خودکشی توسط خود Bandra اقامت. او تنها 34.

خاکستر او بودند غرق در رودخانه Ganga در ژوئن 18, پس از خانواده اش انجام آخرین مراسم در 15 ژوئن در بمبئی.

Image courtesy: Pallav Paliwal
تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Pallav Page

روز یکشنبه یک عکس از نماز ملاقات را دور در رسانه های اجتماعی – یک قاب عکس از اواخر بازیگر گل آراسته.

Sushant طرفداران در سراسر جهان بودند و هنوز هم هستند دل شکسته با توجه به عبور و بسیاری نمی توانند آمدن به شرایط با این واقعیت که او دیگر با ما نیست.

Sushant Singh Rajput است بهترین راه حل برای سریال های تلویزیونی مانند “Pavitra Rishta” و فیلم هایی مانند “Kai Po Chhe”, “Shuddh Desi Romance” با فیلم “M. S. Dhoni: داستان ناگفته”, “Kedarnath” و “Chhichore” در میان چندین نفر دیگر.

در ضمن پس از Sushant Singh Rajput مرگ خشم در برابر خویش و قوم پرستی در بالیوود است فنر دوباره. در اواخر بازیگر زادگاه, Patna, طرفداران است و باید به خیابان ها برای بیان خشم خود را. ژان Adhikar فعالان حزب مطرح شعارها و سوخته پوستر تحمل عکس از Karan Johar و سلمان خان در طول یک راهپیمایی اعتراض در جمعه 19 ژوئن.

Johar است که در میان چندین بالیوود نخبگان شده اند که هدف برای demoralising تازه واردان که نمی آیند از یک فیلم در پس زمینه و یا اصلا خوانده شده. طرفداران ادعا می کنند که Rajput قربانی بازی قدرت از صنعت bigwigs. آنها خواستار یک نوبت به پرس و جو به علت Rajput مرگ است.

خودکشی او به ارمغان آورده است تمرکز بر سلامت روان و کمک به دنبال به عنوان به خوبی! ظاهرا ناراحتی بیش از وفات Sushant Singh Rajput, a 12-year-old boy گفته به پایان رسید عمر خود را در همان شیوه ای که بازیگر بالیوود بود. این سومین طرفداران جوان به دست گرفته اند و مرحله شدید.

خانواده ادعا کرد که کلاس 6 دانش آموز باقی خواهد ماند چسب به تماشای تلویزیون اخبار از بازیگر خودکشی قبل از او در زمان مرحله شدید در روز شنبه.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK