یوراج اس سینگ که در بیمیان لاو دیده شد، در مورد داروهایی که در این صنعت محبوب هستند صحبت کرد

(Picture courtesy/Instagram account @yuvrajssinghofficial)

(تصویر حسن نیت ارائه میدهد / اینستاگرام حساب @yuvrajssinghofficial)

یوراج اس سینگ بازیگر-تهیه کننده، دوست صمیمی ستاره فقید سوشنت سینگ راجپوت می گوید نه تنها فرهنگ مواد مخدر در بالیوود پیروز می شود، بلکه راهی برای حرکت در این صنعت نیز هست. او ادعا کرد که بیشتر بازیگران فهرست A به کوکائین معتاد هستند.

“مدت هاست که مواد مخدر زیادی اتفاق می افتد، شاید از دهه ۱۹۷۰. در آن زمان همه چیز متفاوت بود. قرار گرفتن در معرض یا رسانه های اجتماعی چندانی وجود نداشت. در حال حاضر، آن را در معرض، یوراج به IANS گفت.

او می گوید: «افراد زیادی در این صنعت هستند که کوکائین مصرف می کنند. بازیگران و فیلمسازان زیادی هستند که مواد مخدر مصرف می کنند و در اطراف پرسه می زنند و به همین دلیل است که این دیوانگی واقعا اتفاق می افتد.»

بازیگر بییماآن لاو که در مورد داروهایی که در این صنعت محبوب هستند صحبت می کرد، گفت: «هرز مثل سیگار است. از دوربین دار گرفته تا تکنسین ها، مردم روی مجموعه به طور معمول هرز می کنند. مهمانی های بالیوود بیشتر در مورد کوکائین هستند. کوکائین داروی اصلی بالیوود است. سپس MDMA وجود دارد که اکستازی، LSD نیز نامیده می شود که اسید نیز نامیده می شود. کتامین نیز وجود دارد که آرام کننده اسب است. آنها این کارها را انجام می دهند و این ها داروهای بسیار سختی هستند. آن ها تقریباً ۱۵ تا ۲۰ ساعت تحت تأثیر آن هستند. کوکائین نیز یک داروی بسیار سخت است، و من می گویم که پنج تا هشت بازیگر صنعت باید از آن پیاده شوند، نهی تو مار جاینگه یه لاگ (آنها در نهایت در حال مرگ خواهند بود).”

همچنین بخوانید: یوراج اس سینگ در مورد مرگ سوشنت سینگ راجپوت: تعجب آور برای شنیدن تمام این تئوری های مواد مخدر

خود این بازیگر در بسیاری از مواقع به این بازیگر پیشنهاد مواد مخدر داده شده است.

“بله، بارها به من پیشنهاد (مواد مخدر) داده شده است. خيلي عاديه . بسیاری از مردم اینطور عمل می کنند. مواد مصرف می کنند و بعد به مهمانی ها می روند. این راه حرکت در اطراف است. در واقع مردم به خاطر آن کار می کنند. اگر شما مواد مخدر را با افراد مناسب، قهرمان مناسب، بازیگر و کارگردان انجام دهید، یک لابی و یک ارتباط تشکیل می دهید و این نوع طرز فکر بالیوود است که روی آن کار می کند. آنها یک محیط، شرکت می کنند و ترجیح می دهند در آن دایره کار کنند.»

این بازیگر در پاسخ به این سوال که آیا می تواند نام ها را فاش کند، گفت: «بیشتر آن ها این کار را می کنند. من به معنای واقعی کلمه دیده ام که همه این کار را انجام می دهند. در طول سال ها متوجه شدم که این افراد در یک دایره حرکت می کنند و در آن دایره عمل می کنند و با یکدیگر کار می کنند.»

وی با اشاره ای ظاهری به این ویدئو از مهمانی خانه کاران یوهار در سال گذشته افزود: «در واقع یکی از ویدئوها نیز ویروسی شد — این یک مهمانی مواد مخدر بود.»

ویدئوی مورد نظر شامل دیپیکا پادوکن، رانبیر کاپور، مالایکا آرورا، ویکی کوشال، وارون دهاوان، شهید کاپور، آرجون کاپور بود. این ویروسی در رسانه های اجتماعی با بسیاری از اشاره کرد که مواد مخدر در حزب خانه استفاده می شود.

یوراج اظهار داشت: «بنابراین فرهنگ مواد مخدر در صنعت بسیار رواج دارد. شما می توانید بگویید که 10 یا 15 لیستر برتر تقریبا معتاد به کوکائین هستند.”

همچنین خوانده شده : پلیس مواد مخدر نام سه بیشتر در Sushant سینگ Rajput – Rhea Chakraborty مورد

پس، چرا اسم نداريم؟ یوراج می گوید ترجیح می دهد از آن اجتناب کند زیرا باید از خود در برابر خشم «انتقام» که صنعت را به پیش می برد محافظت کند.

“من می دانم که این افراد مصرف (مواد مخدر) ، اما من شواهد و یا عکس برای اثبات آن ندارد. اونا ممکنه يه پرونده ي ضد رو روي من پرونده کنن من اسمم رو توي اون نميخوام همچنین من در این صنعت کار می کنم و آنها سعی خواهند کرد فیلم هایم را خراب کنند. آنها از توزیع کنندگان من خواهند خواست که فیلم من را اکران نکنند. این یک صنعت بسیار مبتنی بر انتقام است.» تهیه کننده مشترک فیلم هیت، قییسمت گفت.

یوراج با دادن اشاره ادامه داد: «من آن را با گفتن اینکه آنها بازیگران برتر فهرست A هستند، می گویم ۱۰ تا ۱۵ نفر از آن ها آکشای کومار را که بسیار تمیز و صادق به کارش است، منع می کنند. این باند A-list یک لابی ساخته است. شما باید بدون هیچ راهی برای خروج در آن عمل کنید.”

این بازیگر ادامه داد: شاکون باترا دوست بسیار صمیمی من است. او “کاپور و پسران” را کارگردانی کرد و در حال حاضر با دیپیکا پادوکن برای بعدی اش در گاس تیراندازی می کند. او به من گفت که این افراد این نوع پرنیان را ایجاد می کنند، جایی که می خواهند ستاره خود و مردم خودشان را با حمایت فزاینده از نپوتیسم ایجاد کنند.»

وی تصریح کرد: در واقع درگیری مواد مخدر نیز بسیار طبیعی شده است که برای صنعت خوب نیست. نسل جدید در میان تمام این شیوه ها از ورود به صنعت دلسرد خواهد شد. همه چیز باید اصلاح شود.»

*ادامه اسکرول کردن برای خواندن اخبار بیشتر*

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان از یک خوراک سندیکاد شخص ثالث، آژانس ها منبع شده است. اواسط روز هیچ مسئولیت و مسئولیتی در قبال قابلیت اعتماد، اعتماد، قابلیت اطمینان و داده های متن خود را نمی پذیرد. مدیریت اواسط روز / اواسط day.com ذخایر تنها حق تغییر ، حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در اختیار مطلق خود را به هر دلیلی آنچه