Sushant Singh Rajput طرفداران می خواهند عدالت برای بازیگر تقاضا نوبت به پرس و جو

Sushant Singh Rajput طرفداران می خواهند عدالت برای بازیگر تقاضا نوبت به پرس و جو – سرگرمی

به روز شده: Jun 21, 2020, 17:05 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Sushant Singh Rajput طرفداران می خواهند عدالت برای او Jan Adhikar فعالان حزب حتی شعارهای مطرح شده و سوخته پوستر تحمل عکس از Karan Johar و سلمان خان در طول یک راهپیمایی اعتراض در جمعه 19 ژوئن!

Sushant Singh Rajput

Sushant Singh Rajput

یک هفته پس از Sushant Singh Rajput مرگ خشم در برابر خویش و قوم پرستی در بالیوود همچنان ادامه دارد. در اواخر بازیگر زادگاه, Patna, طرفداران است و باید به خیابان ها برای بیان خشم خود را. ژان Adhikar فعالان حزب مطرح شعارها و سوخته پوستر تحمل عکس از Karan Johar و سلمان خان در طول یک راهپیمایی اعتراض در جمعه 19 ژوئن.

Johar است که در میان چندین بالیوود نخبگان شده اند که هدف برای demoralising تازه واردان که نمی آیند از یک فیلم در پس زمینه و یا اصلا خوانده شده. طرفداران ادعا می کنند که Rajput قربانی بازی قدرت از صنعت bigwigs. آنها خواستار یک نوبت به پرس و جو به علت Rajput مرگ است.

پس از Pavitra Rishta و متعاقب آن موفقیت از آن بود بالیوود خواستار Rajput و او ساخته شده یک گیج اولین با 2013 را Kai Po Che. یک طنین مربوطه فیلم که به بررسی این تم دوستی, دین, و, امید, Rajput تحویل یک, اعتماد به نفس, کاریزماتیک و عملکرد آن را بلافاصله اعلام کرد که یک ستاره جدید وارد شده بود در بلوک.

هیچ نگاه به عقب را برای این بازیگر پس از آن. او در ادامه به فیلم هایی مانند Shuddh Desi Romance, PK, Kedarnath, Sonchiriya و Chhichhore. خود را به یاد ماندنی ترین عملکرد آمد و در سال 2016 زمانی که او در زمان چالش به تقلید جسمی و روحی تفاوت های ظریف از ماهندرا سینگ Dhoni در biopic M. S. Dhoni: داستان ناگفته. ستایش توسط طرفداران و منتقدان به طور یکسان برای او موثر و پر انرژی عملکرد Rajput میخ چنین شخصیت پیچیده با سهولت و اعتماد بنفس!

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK