Sushant Singh Rajput مرگ: VVS Laxman می گوید: “بهداشت روانی, مهم, Rohit Sharma تماس آن را ‘نگران کننده’

Sushant Singh Rajput مرگ: VVS Laxman می گوید: “بهداشت روانی, مهم, Rohit Sharma تماس آن را ‘نگران کننده’ – ورزشی

به روز شده: Jun 15, 2020, 14:44 IST | ANI | بمبئی

در اصل از بیهار Rajput شروع کار خود را با تلویزیون و محبوبیت به دست اورد با Ekta کاپور در سریال تلویزیونی ‘Pavitra Rishta’ در حالی که بازیگری در کنار بازیگر Ankita Lokhande

Rohit Sharma

Rohit Sharma

هند رودخانه Rohit Sharma روز یکشنبه نامیده بازیگر Sushant Singh Rajput مرگ نابهنگام به عنوان “واقعا نگران کننده و ناراحت کننده’.

Rajput خودکشی توسط خود حلق آویز در Bandra اقامت در یکشنبه اضافی کمیسر پلیس Manoj Sharma تایید کرد. اما هیچ خودکشی توجه داشته باشید بازیافت شده است از Rajput محل اقامت و تحقیقات بیشتر در حال انجام است گفت: پلیس.

“این ناراحت است نمی تواند به نظر می آیند که این اتفاق افتاده است. واقعا نگران کننده است. بازیگر RIP در برادر” Sharma توییتی.

تیم کریکت هند مربی راوی بنارس همچنین ابراز شوک بیش از Rajput عبور دور به او نوشت: “من شوکه در گذشت غم انگیز و دور از Sushant Singh Rajput. یک زندگی پر از وعده و فرصت به پایان رسید به طور ناگهانی. تسلیت من به خانواده و طرفداران.”

انتقال پیام تسلیت به Rajput خانواده سابق کریکت VVS Laxman گفت: رسیدن به کسانی که در حال مبارزه با مشکلات روحی و روانی بسیار مهم است.

“سلامت روانی یک مسئله بسیار جدی است و نیاز به توجه بیشتر از آن می شود. حساس بودن و مهربان و ملایم و به طور مداوم به رسیدن به آن تلاش بسیار مهم است. من صمیمانه تسلیت به Sushant Singh Rajput خانواده” Laxman نوشت.

هند بازیکن تنیس روی میز Manika Batra نیز تمدید صمیمانه تسلیت به اواخر بازیگر خانواده به او نوشت: “غمگین در مورد مرگ بازیگر, Sushant Singh Rajput. من صمیمانه تسلیت به خانواده اش. RIP Sushant Singh Rajput.”

در اصل از بیهار Rajput شروع کار خود را با تلویزیون و محبوبیت به دست اورد با Ekta کاپور در سریال تلویزیونی ‘Pavitra Rishta’ در حالی که بازیگری در کنار بازیگر Ankita Lokhande.

او اولین بازی خود را با آبیشک کاپور ‘Kai Po Che’ و رفت و به عمل در چندین فیلمهای بازدید مانند ‘MS Dhoni: The Untold Story’, ‘PK’ و ‘Kedarnath’. Rajput گذشته دیده می شد در ‘Chhichhore’ در کنار Shraddha Kapoor.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de