Sushant Singh Rajput مرگ: زندگی را سخت درست مثل کریکت!

Sushant Singh Rajput مرگ: زندگی را سخت درست مثل کریکت! – ورزش

به روز شده: Jun 20, 2020, 07:13 IST | | بمبئی

مثل یک تصمیم در خار از لحظه ای می تواند منجر به از دست دادن جدا یکی سکته مغزی بازیگر Sushant Singh Rajput او هزینه زندگی خود را.

Sushant Singh Rajput during an event in the city in 2016. Pic/Satej Shinde

Sushant Singh Rajput در طول یک رویداد در این شهرستان در سال 2016. عکس/Satej Shinde

picدر کریکت (هر ورزشی که برای ماده و حتی در بازی زندگی) وجود دارد محدود به فشار لحظات. از دست دادن چند اوایل درها در حالی که دفاع از یک کل کم در بازی این تیم که دسته فشار, بهترین, بیشتر برنده; ایضا افراد است.

زمانی که درها در حال سقوط مخالفان بوی پیروزی رودخانه می شود احاطه شده توسط نزدیک به دونده که اعمال فشار است. حتی اگر رودخانه در حال رشد است در اعتماد به نفس دفاع از خوبی و مجازات فرد بد توپ در یک چرخش زمین برای رتبه بندی به رول مخالفان می دانم که آن را طول می کشد یک توپ خوب برای یک حلقه. امیدوارم که شناور در میان کسانی که حرکت های تاکتیکی.

فشار عامل

در حالی که مشارکت خوب شل پنبه حلاجی سمت در اتاق پانسمان ذخایر از فیلدینگ تیم امید برای دستیابی به موفقیت. به عنوان جدید شروع می شود بیش از این ضربه ممکن است تلاش برای شکستن قید بازی حمله سکته مغزی اما قادر به سوراخ کردن زمینه برای فشار-انتشار مرزهای. شکست کلی به در بالای بازی بولینگ می افزاید: به فشار. اجازه دهید رنگ یک سناریو: یک چپ بازوی ارتدوکس عنکبوتی که تار میتند می شود مجموعه ای برای ارائه و با عجله از خون این ضربه مراحل خیلی زود است. کاسه هوشمندانه خود را تغییر خط و ظهر به ضرب و شتم ضربه در هوا. در این دوره از اجرای خود را از پیش تعیین سکته مغزی توپ است که فراتر از دسترس است. این تمرین تنها نتایج در جوش. “مطلق خودکشی” مفسران روی تعجب فریاد زدن در جعبه قبل از رفتن به توصیف سکته مغزی. هواداران در غرفه crestfallen و سر سقوط در یک اتاق پانسمان در حالی که دیگر خیلی خوشحال.

تماشاگران مطلق به خود را دارند: “چرا او بازی یک شات ؟ آن را یک احمق سکته مغزی; او باید در آنجا ماند. او می توانست تیم خود را از مشکل اما او خود را از دست داده سرد است. او در حال حاضر تیم خود را عمیق تر در جنگل.” نگه داشتن این سناریو را در ذهن بیایید نگاهی به Sushant Singh Rajput است. همه چیز به نظر می رسید به رفتن حق خود را در حرفه و فن-زیر بود دقیقا پایانی. او در حال ظهور به عنوان الهام بخش آیکون برای بسیاری از افراد که از شهرهای کوچک. او به آنها اعتماد به نفس به کار سخت با سنگ تیز کردن مهارت خود را و مهمتر از همه به رویای بزرگ.

یک تصمیم بد در خار از لحظه جدا از دست داده است و بنابراین زندگی است. هیچ رودخانه را دوست دارد به پرتاب خود جدا شوند و انسان می خواهد برای پایان دادن به زندگی خود را, اما آن را هنوز هم اتفاق می افتد. گاهی اوقات که راکی از جنبه های قابل مشاهده است به کسانی که در اطراف اما آنها انتظار چنین عمل می کنند. در کریکت غیر مهاجم می توانید شریک زندگی خود را احساس خارش رفتار متفاوت, تغییر زبان بدن خود را—همه متوجه او اما او تصمیم می گیرد برای آرام کردن شریک زندگی خود را خود را. او منتظر به پایان رسید اما آن را به عنوان اغلب به نظر می رسد, آن را خیلی دیر است.

غیر مهاجم نقش

در اتاق پانسمان مربی و هم تیمی متوجه اضطراب رو به رشد در وسط آنها درمانده منتظر به پایان رسید به طوری که یک پیام می تواند ارسال شود. تنها کسی که به او نزدیک است که شریک زندگی خود را. او گفته در وهله اول زمانی که تغییر در رفتار دیده می شد یک حلقه می تواند ذخیره شده در این بازی برنده شد و هیچ تاسف. مخالف کاپیتان wicketkeeper دید-در دونده و پرتاب کنندگان هستند hawk-مانند در خود مشاهده این رودخانه تغییر در زبان بدن است. برای آنها سقوط او است که پیروزی خود را. آنها را تشویق به زیر پوست خود و سوخت و اضطراب خود و سپس خود را جشن می گیرند شکست.

در این برش گلو محیط رقابتی یکی باید آماده برای چنین تاکتیک از مخالفان. با توجه به گفته ها بیشتر خواهد شد و آنها را تشویق کنند.

استراتژی برای موفقیت

بهترین استراتژی این است که چشم پوشی از آن و دور ماندن از عناصر منفی است. این مهم است که یک مکانیسم مقابله ای برای چنین حواس او را پرت. ماندن متمرکز بر هدف این باور در توانایی فرد در حفظ روند که منجر به موفقیت از اهمیت تر از توجه به کسانی که می خواهند به جشن سقوط.

در کریکت و یا در زندگی یک فرد است که می تواند به شما صرفه جویی است و یکی از نزدیک به شما در آن لحظه. اعتماد, اعتماد, گوش دادن به او و اجرای پیشنهادات خود را. مرد دیگر خودتان است! اگر شما قادر به خواندن و درک علائم واکنش نشان می دهند با آرامش و یا صحبت با شریک زندگی خود را به بیشتر از اعتصاب شما می توانید دفع خار از لحظه تصمیم گیری—jataka— هنگامی که شما می خواهید به ضربه و خارج شدن از مشکل. آن را بیهوده به پشیمانی بعد از بازی که احمق شات.

بر خلاف تست کریکت زندگی یک نوبت بازی یکی از ارزش. کسانی که انتقادی پنج تا 10 دقیقه صرف و دور از اعتصاب به آرامش در غیر مهاجم پایان مهم هستند. هنگامی که شما اجازه می دهد تا آن لحظات به تصویب آن زمان به درو دوباره.

Sushant شما بازی یک سکته مغزی. به عنوان یک رودخانه را به شما بگویم آن اتفاق می افتد. شما متاسفانه از بین رفته اند اما ممکن است شما یک مثال برای دیگران. ما می دانیم که شما را دوست داشت کریکت.

در آرامش استراحت.

نویسنده و عضو هند 1983 جام جهانی-تیم برنده

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de