Sushant Singh Rajput خودکشی: ED به دنبال جزئیات بیهار صنوبر Rhea Chakraborty بانک معاملات

Sushant Singh Rajput خودکشی: ED به دنبال جزئیات بیهار صنوبر Rhea Chakraborty را معاملات بانک – اخبار

منتشر شده در تاریخ: Jul 30, 2020, 21:43 IST | سرپرستان |

این منبع همچنین گفت که اد به دنبال جزئیات دو شرکت متعلق به Sushant Singh Rajput و رئا خانواده از بانک ها

روز پس از بیهار پلیس ثبت یک مورد در برابر بالیوود بازیگر Rhea Chakraborty در شکایت از اواخر بازیگر Sushant Singh Rajput پدر K. K. Singh, اجرای اداره (ED) نیز چرخش به عمل به دنبال جزئیات این پرونده از پلیس ایالتی.

بالا ED منبع گفت که آژانس به دنبال یک کپی از شاه به درک این بانک معاملات به لحن Rs 25 کرور از اواخر بازیگر بالیوود که خودکشی در ژوئن 14. این منبع در ادامه گفت که پس از بررسی صنوبر ظ توسط بیهار پلیس اد را تصمیم گیری در پرونده مورد پول شویی.

این منبع همچنین گفت که اد به دنبال جزئیات دو شرکت متعلق به Sushant Singh Rajput و رئا خانواده از بانک ها. اد نیز به دنبال جزئیات معاملات مالی از Vividrage Rhealityx که در آن او یک مدیر و مقابل هند برای جهانی که در آن او برادر Showik یک مدیر, منبع اضافه شده است.

Sushant پدر تسلیم FIR مقابل رئا در پتنا متهم او را فریب داد و او را تهدید ، در روز پنج شنبه او به ثبت یک نکته در دیوان عالی کشور در تقاضای رئا به دنبال انتقال از تحقیقات در این مورد از پتنا به بمبئی.

Sushant و رئا بودند در یک رابطه, قبل از این بازیگر مرگ است. Sushant پدر است مسطح مختلف اتهامات علیه رئا از جمله گرفتن پول از پسرش و همچنین او را تهدید به افشای گزارش های پزشکی خود را به رسانه ها. Sushant خانواده نیز او را متهم نگه داشتن او را به دور از خانواده خود را.

Sushant اولین پسر عموی سابق BJP MLA از بحار را Chhatapur Neeraj کومار سینگ گفت: شاه ثبت شده است پس از خانواده به نحوی غلبه شوک نابهنگام و ناگهانی مرگ بازیگر جوان و پس از چیز های مختلف در آمد و به دانش خود را.

نگه داشتن اسکرول برای خواندن اخبار بیشتر

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

loading image

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید