سرپرست خانه کشاورزی نیز فاش کرد که بازیگر فقید قصد دارد دو تا سه ماه در محل مارس به بعد بماند، اما در نهایت این اتفاق نیفتاد

Sushant Singh Rajput. Image sourced from mid-day archives

سوشنت سينگ راجپوت . تصویر منبع از آرشیو اواسط روز

یک روز قبل از مرگش، سوشانت سینگ راجپوت بازیگر، بودجه ای را به رئیس، سرپرست خانه کشاورزی لوناولا، برای هزینه های منظم عمار، اکبر و آنتونی، سه حیوان خانگی روتوایلر که در محل نگهداری می کرد، منتقل کرده بود. «بعد از ظهر ۲۴ خرداد این خبر را دیدم که سوشنت آقا در کانال های خبری تلویزیون خودکشی کرده است و در ابتدا نمی توانستم آنچه را که می دیدم باور کنم. درست یک روز قبل، او پول را به حساب من منتقل کرده بود تا از سگ های حیوان خانگی اش، عمار، اکبر و آنتونی مراقبت کند.» رئیس یادآور شد که با IANS صحبت می کرد.

رئیس افزود که بازیگر فقید «قصد داشت به خانه کشاورزی تغییر مکان دهد و کشاورزی ارگانیک را تمرین کند».

“سوشنت آقا بارها به خانه کشاورزی مراجعه می کرد. او پس از سفر اروپا در اکتبر ۲۰۱۹ حالش خوب نبود، بنابراین تقریباً دو ماه به خانه کشاورزی ن آمد. او در ابتدا در سال ۲۰۱۸ خانه کشاورزی را اجاره کرده بود. پس از یک سال که زمان تمدید قرارداد رسید، می خواست آن را بخرد. او قصد داشت برای همیشه به خانه کشاورزی تغییر مکان دهد و محل بر این اساس در حال آماده شدن بود. با اینکه این توافق در ماه مه ۲۰۲۰ منقضی شده بود، آقا سوشنت برای ماه های ژوئن و ژوئیه پیش پرداخت کرده بود.»

Quizzed زمانی که سوشنت آخرین بار از خانه کشاورزی بازدید کرده بود، سرپرست فاش کرد که بازیگر فقید قصد دارد دو تا سه ماه در محل مارس به بعد بماند، اما این اتفاق در نهایت رخ نداد.

«مناسبت های ویژه ای مانند تولد رئا و تولد پدرش در خانه کشاورزی جشن گرفته می شد. دو سفر آخر او در ژانویه و فوریه سال جاری بود. در ماه ژانویه، آقا سوشنت با رئا آمد تا تولدش را جشن بگیرد. آن ها با ساموئل میراندا، شروتی مودی و برخی دوستان همراه بودند. بعدش، قربان سوشنت در هفته آخر فوريه اومد اينجا در آن زمان او با دیپش ساوانت، سیدارث پیتانی، نیراج و آشپز به نام کشاو همراه بود. سفر مارس او لغو شد.» رئیس یادآور شد.

«در طول سفر ژانویه به جزیره ای در پاوانا رفتند که پای شروتی در آن شکسته شد. در ابتدا او را به بیمارستانی در لوناالا بردیدیم. روز بعد او به بمبئی تغییر مکان داد.»

سرپرست فاش کرد که عمار، اکبر و آنتونی هنوز در خانه کشاورزی هستند، و برای فرزندخواندگی آماده هستند.

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان از یک خوراک سندیکاد شخص ثالث، آژانس ها منبع شده است. اواسط روز هیچ مسئولیت و مسئولیتی در قبال قابلیت اعتماد، اعتماد، قابلیت اطمینان و داده های متن خود را نمی پذیرد. مدیریت اواسط روز / اواسط day.com ذخایر تنها حق تغییر ، حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در اختیار مطلق خود را به هر دلیلی آنچه