ویدیا بالان، تااپسی پانو، لاکشمی مانچو و میرا چوپرا علیه رئا چاکرابورتی صحبت کرده اند که توسط بخش هایی از رسانه ها و رسانه های اجتماعی در زمانی که تحقیقات هنوز در پرونده مرگ سوشنت سینگ راجپوت ادامه دارد، مورد تمسخر قرار می گیرد

Vidya Balan

ویدیا بالان

بازیگران زن ویدیا بالان، تااپسی پانو، لاکشمی مانچو و میرا چوپرا علیه رئا چاکرابورتی صحبت کرده اند که توسط بخش هایی از رسانه ها و رسانه های اجتماعی در زمانی که تحقیقات هنوز در پرونده مرگ سوشنت سینگ راجپوت ادامه دارد، مورد تمسخر قرار می گیرد. با این حال طرفداران بازیگر فقید از این موضوع ناراضی هستند. آنها بر این باورند که این افراد مشهور با بازیگری که متهم پرونده است طرف می شوند.

روز پنجشنبه، netizens شروع به ترول زدن ویدیا بالان در گروه فیس بوک “عدالت برای سوشنت سینگ راجپوت” که بیش از 6،18،000 عضو است. ترول زنی پس از آن آغاز شد که یکی از اعضای گروه یک قطعه خبری را به اشتراک گذاشت که در مورد ویدیا بالان در اعتراض به اهان رئا صحبت می کند.

یک کاربر با اظهار نظر در مورد این به اشتراک گذاشت: «چرا به این دلیل که او یک زن است! قلبم زن بودن را می شکند که چگونه می تواند اینقدر شرور باشد که او را بکشد یا هل دهد تا خودش را بکشد! ويديا چشمات رو باز کن و از حقيقت حمايت کن”

“هرگز انتظار چنین بیانیه ای از شما را نداشت. لطفا به یاد داشته باشید که بیشتر تو حمایت متهم دورتر خواهد شد تو از مردم هند. چشمان خود را باز کنید و حمایت خود را از حقیقت و عدالت تعهد کنید و نه برای شیرین کاری های نادرست روابط عمومی. امید حس خوب بر شما حاکم است.» کاربر دیگری اظهار نظر کرد.

“اضافه کردن نام خود را بیش از حد در لیست تحریم… بذار ثابت کنه که توي سکوی اجتماعي گناهکار نيست… آنها منافق…” یک کاربر را تلافی کرد.

“Hello VB ji.. کافی است… حالا مهم نيست که چي باشه Reah باید هر روز و هر روز توسط CBI کباب… ریها برای شما مهم است.. فقط به خانواده اس اس آر فکر کن در حال حاضر تمام جهان خانواده SSR است..” خواست کاربر دیگری.

“آه واقعا، و قلب ما را به سنگ به سمت همه شما که تا خود محور و بی دل، متوجه نیست که یکی از شما، مورد آزار و اذیت قرار گرفت، آسیب دیده برای ماه ها و در نهایت حذف شده و در نهایت شما برخی از بالیوود و مافیا در پشت این،” کاربر دیگری را بیان کرد.

بخشی از netizens ادعا کرد افراد مشهور اعتراض به اهان رئا در حال انجام این کار برای تبلیغات.

کاربری با تاکید بر این نکته در مورد گروه فوق نوشته است: «آنها می دانند که آیا اکنون در حمایت از SSR می نویسند، متوجه نمی شود چرا که تن و تن از مردم از آن حمایت می کنند.. اما اگر شما چیزی در برابر جریان بگویید، مطمئنا متوجه خواهد شد.. آنها قطعا می خواهند نفرت و نفرت خود را به طوری که آنها تبلیغات فوری و همچنین همدردی از همکاران بالیوود خود را دریافت کنید. #JusticeforSSR”

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان از یک خوراک سندیکاد شخص ثالث، آژانس ها منبع شده است. اواسط روز هیچ مسئولیت و مسئولیتی در قبال قابلیت اعتماد، اعتماد، قابلیت اطمینان و داده های متن خود را نمی پذیرد. مدیریت اواسط روز / اواسط day.com ذخایر تنها حق تغییر ، حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در اختیار مطلق خود را به هر دلیلی آنچه