Sushant Singh Rajput درگذشت آسفيکسی هیچ نشانه ای از مبارزه: Postmortem گزارش

Sushant Singh Rajput درگذشت آسفيکسی هیچ نشانه ای از مبارزه: Postmortem گزارش – اخبار

به روز شده: Jun 24, 2020, 17:57 IST | Faizan خان | بمبئی

به گفته پلیس مرگ گزارش همچنین تایید کرد که هیچ نشانه ای از مبارزه در نتیجه رد این ادعا در رسانه های اجتماعی است که بازیگر شد strangulated به مرگ

Sushant Singh Rajput. File picture

Sushant Singh Rajput. فایل تصویر

اواخر بازیگر Sushant Singh Rajput‘s نهایی postmortem گزارش ارائه شده به پلیس بمبئی. این گزارش تایید می کند که این بازیگر در اثر خفگی ناشی از حلق آویز به عنوان ذکر شده در گزارش مقدماتی. اما احشاء گزارش هنوز در انتظار.

به گفته پلیس مرگ گزارش همچنین تایید کرد که هیچ نشانه ای از مبارزه در نتیجه رد این ادعا در رسانه های اجتماعی است که بازیگر شد strangulated به مرگ است.

تا کنون پلیس باید ثبت اظهارات 23 نفر در مورد. این تحقیقات همچنین نشان داد که این بازیگر صحبت کرد و به دو نفر از مدیران خود را در مورد برخی از فیلم. این بیانیه از روانپزشک که بازیگر شد, مشاوره بعد از اینکه مبتلا به افسردگی شده است ثبت نشده است.

34-در سال بازیگر مرده پیدا شد در ششم-طبقه آپارتمان در Bandra (غرب) در ژوئن 14. در حالی که پلیس تایید کرده اند که او مرده است با خودکشی هیچ ‘توجه’ پیدا شد از محل اقامت خود را. SSR همکاران و دوستان از صنعت فیلم و تلویزیون شده اند ابراز شوک و غم و اندوه در رسانه های اجتماعی بیش از مرگ او. حق را از تلویزیون به بالیوود مشهور همه اسبق مرگ خود را.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK