Sushant Singh Rajput مورد: Rhea Chakraborty می گوید پلیس این بازیگر هرگز به اشتراک گذاشته و مشکلات خود را

Sushant Singh Rajput مورد: Rhea Chakraborty می گوید پلیس این بازیگر هرگز به اشتراک گذاشته و مشکلات خود را – اخبار

به روز شده: Jun 20, 2020, 07:37 IST | Faizan خان | بمبئی

در بیانیه ای به Bandra پلیس, او گفت:, بازیگر متوقف شده بود مصرف دارو برای افسردگی

Rhea Chakraborty, who was in a relationship with Sushant Singh Rajput, at the Bandra police station where she recorded her statement on Thursday. Pic/Shadab Khan

Rhea Chakraborty, بود که در رابطه با Sushant Singh Rajput, در Bandra ایستگاه پلیس که در آن او ثبت شده او در بیانیه ای در روز پنج شنبه. عکس/Shadab خان

این Bandra پلیس در روز پنج شنبه ثبت کامل بیانیه بازیگر Rhea Chakraborty برای نزدیک به 11 ساعت در ارتباط با بازیگر Sushant Singh Rajput را مورد خودکشی. او به پلیس گفت که او هرگز به اشتراک گذاشته و مشکلات خود را با هر کسی که او مبتلا به افسردگی و متوقف شده بود مصرف داروهای تجویز شده چند روز پیش. او همچنین گفت: آنها گاهی اوقات او را قفل خود را در داخل یک اتاق و گریه برای ساعت.

این بازیگر در او دقیق بیانیه نیز آمده چگونه او را ملاقات کرد و صحبت در مورد رابطه خود را. طبق بیانیه او ملاقات کرد او در سال 2013 زمانی که Rajput بود تیراندازی برای یک فیلم به نام Shudh Desi Romance و او تیراندازی برای فیلم صرف پدر Ki Maruti. “مجموعه دو فیلم نزدیک شد و من او را ملاقات نمود در آنجا برای اولین بار. پس از آن ملاقات ما در بسیاری از احزاب و دوستان شد” او به پلیس گفت.

این بازیگر همچنین به پلیس گفت که آنها تنها دوستان او در رابطه با شخص دیگری در آن زمان. “بازیگر گفت: در 2017-18 آنها در سمت چپ تولید خانه که در آن آنها با هم کار کرده و تصمیم به کار به طور مستقل با دیگر خانه های تولید. این زمانی است که رابطه خود را آغاز کرد گفت:” یک افسر پلیس است.

چاکرابورتی اعلام کرده است که Rajput بود و درد و رنج بسیاری ذهنی اما هرگز گفت: هر کسی که در مورد آن. او با استفاده از به منزوی کردن خود را چند بار و گاهی اوقات را به مزرعه اش خانه در پونا. او همچنین گفت که او با مشورت پزشک و پس از او مبتلا به افسردگی و شروع به مصرف قرص برای آن, اما او تا به حال متوقف شده مصرف این دارو برای چند روز گذشته.

این بازیگر همچنین گفت: پلیس که Rajput پرسید: برای برخی از حفظ حریم خصوصی و از او خواست تا او را تنها بگذارید. “من در سمت چپ 6 ژوئن. نگاهی به وضعیت خود من محترم است و سمت چپ از Bandra فرض کنید که او در مورد خود فکر می کنم و همه چیز خوب خواهد شد زودتر از بعد. اما پس از آن من کردم این خبر که او خودکشی در ژوئن 14” بازیگر گفت: پلیس در بیانیه ای.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK