سوشانت سینگ راجپوت مورد : تجمعات بالیوود برای Rhea Chakraborty


لاکشمی منچو از مردم فیلم خواست تا در برابر «شکار جادوگر و محاکمه رسانه ای» با رئا چاکرابورتی ایستادگی کنند

Taapsee Pannu and Vidya Balan

تاپسی پانو و ویدیا بالان

ویدیا بالان «اهانت رئا چاکرابورتی» را در پرونده مرگ سوشانت سینگ راجپوت فراخوانده است و می گوید جای تاسف است که این تراژدی به «سیرک رسانه ای» تبدیل شده است.

پس از اینکه لاکشمی مانچو ستاره جنوبی از مردم فیلم خواست تا در برابر «شکار جادوگر و محاکمه رسانه ای» با چاکرابورتی ایستادگی کنند، بالان پاسخ داد: «آیا قرار نیست تا زمانی که گناهکار ثابت شود بی گناه باشد، یا اکنون گناهکار است تا زمانی که بی گناه ثابت شود؟»

pic

او بیشتر از مردم خواست که اجازه دهند قانون مسیر خود را در پیش گیرد. Taapsee Pannu فرستاده شده در تاریخ ، “فقط طول می کشد تا انسان به درک چقدر اشتباه است برای سبقت گرفتن از قوه قضاییه برای محکوم کردن کسی که گناهکار ثابت نشده است.”

سوارا بهاسکر افزود: چت ثابت می کند رئا در سال ۲۰۱۹ سلامت روانی اس اس آر را به خانواده اطلاع داده بود. به نظر ميرسه ريا داره قاب ميکنه؟” هینا خان بازیگر تلی این اتهامات را احساس کرد «ممکن است به شغل رئا آسیب بزند و ممکن است ن تواند با کسی روبه رو شود.»

به اسکرول کردن ادامه بده تا اخبار بیشتر بخوانید

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im