Sushant Singh Rajput از من خواست برای کمک به او را با هلیکوپتر شات: MS Dhoni مربی

Sushant Singh Rajput از من خواست برای کمک به او را با هلیکوپتر شات: MS Dhoni مربی – ورزش

به روز شده: Jun 15, 2020, 08:48 IST | سرپرستان | دهلی نو

Sushant که خودکشی در بمبئی اقامت در يكشنبه به تصویر کشیده Dhoni effervescently و نشان داد که کمی شناخته شده درونگرا جنبه های هند یکی از ترین تزئین فرد ورزشی در سال 2016 فیلمهای ‘M. S. Dhoni: The Untold Story’

MS Dhoni and Sushant Singh Rajput

MS Dhoni و Sushant Singh Rajput

Sushant Singh Rajput که برنده قلب خود را با عنوانی نقش به عنوان ماهندرا سینگ Dhoni در جام جهانی برنده سابق هند کاپیتان biopic بود coaxed دومی دوران کودکی مربی Keshav بانرجی را به او بیاموزد معروف هلی شات.

Sushant که خودکشی در بمبئی اقامت در يكشنبه به تصویر کشیده Dhoni effervescently و نشان داد که کمی شناخته شده درونگرا جنبه های هند یکی از ترین تزئین فرد ورزشی در سال 2016 فیلمهای ‘M. S. Dhoni: The Untold Story’.

در میان بسیاری از تفاوت های ظریف از Dhoni که Sushant را به کمال نزدیک هلیکوپتر به ضرب گلوله یکی به یاد داشته باشید.

بانرجی که نقش او در این فیلم با بازی بازیگر کهنه Rajesh یدلایمخیرات شارما گفت: سرپرستان که در حالی که Sushant بسیار ملایم پسر او استفاده می شود به درخواست او برای کمک به او را با هلی شات و Dhoni این رفتار در حالی که بازی در آن است.

“او مانند یک نسیم ملایم ، او به خوبی رفتار و من امروز به عنوان من تماشای کانال های خبری من نمی توانم باور کنم که آن را” بانرجی گفت.

“من به یاد داشته باشید هنگامی که او آمد به رانچی. ما تا به حال یک گپ طولانی. من وجود دارد. Mahi دوستان وجود دارد. او همیشه به من می گفت, ‘دادا Dhoni ka هلی شات sikha do na (لطفا به من آموخت که چگونه به بازی بازی های هلی شات)’.

“او بعد از من راه ماهی مورد استفاده قرار گیرد به آن بازی چه بود او صورت. او آنقدر متمرکز. تنها فکر تعیین. به همین دلیل آن را به خوبی. شما نمی تواند بگوید این بود Dhoni. امروز من تنها خاطرات و من واقعا در شوک مطلق,” او اضافه شده است.

Rajput, 34 مرده پیدا شد در Bandra اقامت در بمبئی در آشکار خودکشی یک افسر پلیس گفت:.

او در بر داشت خود را داخلی کمک کند که هشدار پلیس. ورزشی برادری را به رسانه های اجتماعی برای خداحافظی به بازیگر با استعداد با امثال کریکت آیکون Sachin Tendulkar و هند کاپیتان Virat Kohli عزاداری مرگ نابهنگام او.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im