Sushant تا به حال یک میلیون آرزو: آناند گاندی

Sushant تا به حال یک میلیون آرزو: آناند گاندی – سرگرمی

به روز شده: Jun 15, 2020, 07:28 IST | Uma Ramasubramanian | بمبئی

آناند گاندی به یاد دوست خود Sushant Singh Rajput و چگونه آنها را برای اولین بار ملاقات

Anand Gandhi

آناند گاندی

من باید از دست یک دوست هستم و تلاش برای آن را پردازش کند. ما در یک حالت شوک است. او را از خواب بیدار و متن من بیان کرد که او به دنبال به جلو به بسیاری از چیزها است.

ملاقات ما در گوا برای اولین بار در سی و نهمین چند سال پیش. او تا به حال یک راه درخشان به دنبال در چیزهایی بود و عمیقا سرمایه گذاری در فیزیک به طور خاص به این ایده از زمان و واقعیت است. عشق ما برای فیزیک ارتباط با ما. ما همچنین پیوند بیش از تمایل ما برای ایجاد یک زیرساخت برای نسل بعدی. او بر خلاف هر گونه دیگر بازیگر.

قبل از مستند من تا به حال یک گپ طولانی با او. پس از یک در حالی که ما تا به حال صحبت شده و تقریبا هر هفته. هر دو از ما تا به حال حدود 100 ایده در ذهن در هر زمان. دو هفته پیش به او توصیه می شود که من دیده بان سن AI.

او می خواست به بخشی از وب سایت را نشان می دهد Saheli بود که من helming و همچنین می خواستم به بازی فضانورد در یک فیلم ما ساخت. او علاقه فضا و تحقیقات زیادی در مورد آن. [او] یک میلیون رویاهای. او قرار بود به عنوان بخشی از پروژه بعدی ظهور. ما نمی خواهید را به هر گونه اعلام تا همه چیز رفت و در طبقه.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im