خرید رپورتاژ

Surinder کاپور Chowk افتتاح در بمبئی در افتخار از آنیل کاپور پدر – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: Feb 06, 2020, 20:45 IST | ANI | بمبئی

کل کاپور خانواده از جمله مدیر بونی کاپور بازیگران, آنیل کاپور Sonam Kapoor, Arjun Kapoor, Janhvi کاپور و دیگران حاضر بودند در مراسم تحلیف

The Kapoor family at the inauguration ceremony of Surinder Kapoor Chowk. All images courtesy: Sameer Abedi

این کاپور خانواده در مراسم افتتاح Surinder کاپور Chowk. همه تصاویر حسن نیت ارائه میدهد: Sameer عابدی

تقریبا هشت سال پس از وفات کهنه تهیه کننده فیلم و آنیل کاپور پدر Surinder کاپور یک chowk شده است افتتاح در نام خود را در بمبئی Chembur در روز پنج شنبه. کل کاپور خانواده از جمله مدیر بونی کاپور بازیگران, آنیل کاپور Sonam Kapoor, Arjun Kapoor, Janhvi کاپور و دیگران حاضر بودند در مراسم افتتاح.

نوه ارشد تولید سونام کاپور و آرجون کاپور به اشتراک گذاشته تصاویر از مراسم تحلیف ‘Surinder کاپور Chowk’.

Anil Kapoor
کل کاپور خانواده حاضر در مراسم تحلیف

در حالی که Sonam به اشتراک گذاشته تصاویر chowk و اعلام کرد این حجاب Arjun گذراند پایین صمیمی پست در مورد سفر از پدر بزرگ خود را.

“او آمد به این شهر با مادربزرگم نمی دانستند چه آینده نگه می دارد برای او. او شاید یک خارجی به این صنعت اما او حک شده راه خود را از طریق از اینکه یک دستیار در مغول e Azam به داشتن بچه ها و نوه های خود را ادامه دهد تولید خود را میراث و نام خانوادگی پیش رو” نوشت: آرجون کاپور در نقل قول.

Anil Kapoor

او بیشتر تمدید لطف خود به مردم Chembur برای ساخت chowk یک واقعیت است.

“با تشکر از تو برای همه مردم Chembur به این chowk یک واقعیت… خانواده ما تلاش برای سرگرم کردن همه تو چون پدر بزرگ من ساخته شده خود را به این حرفه امروز ما ممتاز و بله ما شاید باید یک نام خانوادگی است که شناخته شده است اما برای خانواده ما آن را در آغاز بمبئی با پدر بزرگ Surinder کاپور” را بخوانید کاپور عنوان.

Surinder کاپور کهنه کار فیلم تهیه کننده شناخته شده برای فیلم های خود را مانند ‘پرسه’, ‘Judaai” و “Pukar’. او همچنین به عنوان رئیس جمهور از فیلم و تلویزیون انجمن صنفی تولید کنندگان هند برای مدت شش سال از سال 1995 تا 2001. او سرانجام در 24 سپتامبر 2011 پس از ایست قلبی.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im