Suresh Raina به شهید افریدی: ترک کشمیر به تنهایی انجام کاری برای خود شکست خورده ملت

Suresh Raina به شهید افریدی: ترک کشمیر به تنهایی انجام کاری برای خود شکست خورده ملت – ورزشی

منتشر شده در تاریخ: مارس 18, 2020, 12:10 IST | سرپرستان | دهلی نو

Shikhar Dhawan, Harbhajan Singh, Yuvraj Singh و Gautam Gambhir همه ناودان سابق پاکستان همه طفیلی برای نظرات خود را.

Shahid Afridi and Suresh Raina. Pictures/ Afridi, Raina Instagram

شهید افریدی و Suresh Raina. تصاویر/ افریدی Raina Instagram

چپ دست رودخانه Suresh Raina اتحاد پیوست لیست از اطفال که انتقاد سابق پاکستان کاپیتان شهید افریدی برای اخیر خود ضد هند اظهارات.

“خدای من! آنچه که یک فرد باید به باقی می ماند مربوطه! حتی بیشتر از آن برای یک ملت است که زندگی در صدقه. پس بهتر است چیزی برای خود شکست خورده ملت و ترک کشمیر تنهایی” Raina گفت در توییتر رسمی رسیدگی مصرف غیر مستقیم تطبیق در افریدی.

“من یک افتخار کشمیری و آن است و همیشه باقی می ماند لاینفک بخشی از هند است. Jai Hind!,” او اضافه شده است.

افریدی به تازگی متهم نخست وزیر نارندرا از ارتکاب مذهبی جنایات در هند در یک فیلم ویدئویی که رفته ویروسی در رسانه های اجتماعی. Shikhar Dhawan, Harbhajan Singh, Yuvraj Singh و Gautam Gambhir همه ناودان سابق پاکستان همه طفیلی برای نظرات خود را.

“زمانی که تمام جهان در حال مبارزه با کروناویروس شما نگران در مورد کشمیر. کشمیر بود و همیشه با ما است. حتی اگر شما 22 کرور ما یک برابر است با 15 لاخ. تعداد استراحت خود را” Dhawan توییتی در هندی.

Yuvraj و Harbhajan به تازگی تحت آتش برای درخواست تجدید نظر آنها برای مردم برای کمک به بنیاد شهید افریدی در مبارزه با کروناویروس.

“واقعا نا امید شده توسط شهید افریدی را در نظرات به ما محترم’b PM نارندرا جی. به عنوان یک مسئول هندی که برای کشور من هرگز قبول چنین کلمات. من یک درخواست تجدید نظر خود را دستور به خاطر انسانیت. اما هرگز دوباره” Yuvraj گفت در توییتر خود مسئولیت رسیدگی به.

Harbhajan نیز ترجمه Yuvraj را توییتی و گفت: “بله هرگز دوباره بدون توجه به آنچه.”

افریدی قبلا گفت که آن را “نه یک باور دینی به احساس عذاب کشمیری…فقط یک قلب راست در جای مناسب”. “صرفه جویی در کشمیر” افریدی گفت: در یک صدای جیر جیر جمعه گذشته است.

Gambhir همچنین ناودان افریدی برای نظرات خود را. “پاکستان هفت لاخ نیروی حمایت 20 کرور مردم می گوید از 16 سال, پیر مرد شهید افریدی. در عین حال التماس برای کشمیر برای 70 سال. Jokers مانند افریدی عمران & Bajwa می توانید با فشار خارج کردن سم در برابر هند و PM نارندرا جی به احمق Pak ppl اما نمی کشمیر تا روز قیامت! به یاد داشته باشید بنگلادش گفت: کریکت-تبدیل-مفسر در روز یکشنبه.

این اولین بار نیست که افریدی مطرح است مسئله کشمیر.

سال گذشته او در بازدید از خط کنترل (LoC) به “ابراز همبستگی با ما کشمیری برادران” پس دولت هند تصمیم به لغو ماده 370 قانون اساسی هند. او حتی خواستار مداخله سازمان ملل متحد و ایالات متحده در مورد همان.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de