Surbhi Chandna در حال پرتاب از یک شوت: این فقط احساس بد

Surbhi Chandna در حال پرتاب از یک شوت: این فقط احساس بد – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: مارس 20, 2020, 10:46 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Ishqbaaaz بازیگر Surbhi Chandna و مادرش را به تازگی افتتاح شد تا در مبارزات او تا به حال به صورت هنگامی که او شروع به کار خود را و چگونه او پس از پرتاب از یک شلیک به این دلیل!

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Surbhi Chandna

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/Surbhi Chandna

واقعا طول می کشد بسیاری از کار سخت و عرق به ایجاد یک نام برای خود در صنعت سرگرمی به خصوص اگر شما اتفاق می افتد به یک خارجی و بدون هر گونه تماس و یا یک پدرخوانده است. Surbhi Chandna این بازیگر که با صعود است جوایز بسیاری را برای اجرای برنامه در طول چند سال گذشته و که داد بسیار موفق سریال در قالب Ishqbaaaz نیز تا به حال سهم خود را از مبارزات.

در مصاحبه با Pinkvilla, او به همراه مادرش شاشی Chandna و هر دو آنها صحبت در مورد Surbhi داستان از ژنده پوش به ثروت. صحبت کردن در مورد او آرمان به یک بازیگر, بازیگر’ مادر برای اولین بار شروع به صحبت کردن و گفت: “من شگفت زده هنگامی که او به من گفت که او می خواهد به یک بازیگر. من تا به حال یک بازیگر از دوستان که استفاده می شود به من بگویید همه چیز در مورد کار او و من نوعی وسواس با آن است. من این داستان را با Surbhi و من فکر می کنم که تا به حال الهام بخش او در برخی از راه.”

اضافه کردن به این, Surbhi صحبت کرد: “وقتی من این کار را انجام فارغ التحصیلی من این است که زمانی که من تصمیم گرفتم به این شات و مادر من بسیار دلگرم کننده است. او را به من برای امتحانات ابتدائی. ما یک عکس انجام می شود. هنگامی که من انجام شده بود BMS او در زمان بازنشستگی داوطلبانه. بنابراین من استفاده می شود به او را ابتدائی و او را به من حفظ من خط.” در طول روز پی در پی آزمون و او شروع به احساس دختر او ممکن است قادر به آن را.

صحبت کردن در مورد آن این است که آنچه او گفت: “او هرگز می خواستم برای انجام اقدام او می خواست به انجام تبلیغات بود که این طرح در ابتدا. اما پس از آن ما متوجه رقابت است. ما را در صف ایستادن برای امتحانات ابتدائی برای تمام روز. من متوجه شدم که Surbhi آیا شانس وجود دارد. وجود دارد بسیار به دنبال دختران وجود دارد که عادلانه خواهد بود و تمام. او خوشبختانه کردم یک آگهی که در آن او تا به حال یک شات. ما صبر می کنم.”

و آیا شما می دانید که او پس از پرتاب از تبلیغات شلیک به این دلیل ؟ در اینجا Surbhi صحبت کردن در مورد آن سخت و حادثه است. او گفت: “به من گفته شد که من مناسب نیست. این فقط احساس بد است که آنها باید شناخته شده مورد نیاز خود را قبل از ، به کسی تماس بگیرید و سپس از آنها بخواهید به ترک بود و نه خشن است.”

او به وضوح با بهره گیری از موفقیت و واقعا خود را به دست آورده نقطه!

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>