دیوان عالی کشور: ایالات متحده می تواند با در نظر گرفتن فروش آنلاین یا تحویل خانه مشروب

دیوان عالی کشور: ایالات متحده می تواند با در نظر گرفتن فروش آنلاین یا تحویل خانه مشروب – اخبار

منتشر شده در تاریخ: مارس 09, 2020, 10:47 IST | سرپرستان | دهلی نو

دادگاه بالا مشاهده شده است که این امکان پذیر نیست به تصویب سفارشات در پیل در زمینه ماده 32 و به جای آن خواسته دولت برای در نظر گرفتن فروش مشروب از طریق گزینه های دیگر قابل دوام نگه داشتن در محل اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای

This picture has been used for representation purpose

این تصویر استفاده شده است برای نمایندگی هدف

دیوان عالی کشور روز جمعه مشاهده شده است که دولت باید در نظر بگیرید فروش آنلاین یا تحویل خانه مشروب در سراسر کشور مستند که در جای خود برای مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس. این سخنان از یک نیمکت متشکل از قضات Ashok Bhushan, سانجی کیشان کال و B. R. Gavai در طول دادرسی از یک پیل از طریق ویدئو کنفرانس. این پیل از گله و شکایت بی رویه ايميل از همه اجتماعی فاصله هنجارها در مشروب vends پس از آنها reopned در مارس 4.

دادگاه بالا مشاهده شده است که این امکان پذیر نیست به تصویب سفارشات در پیل در زمینه ماده 32 و به جای آن خواسته دولت برای در نظر گرفتن فروش مشروب از طریق گزینه های دیگر قابل دوام نگه داشتن در محل اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای. دادگاه گفت: “ما نمی خواهد عبور هر سفارش. متحده باید در نظر مستقیم فروش و یا تحویل خانه مشروب اجتماعی را حفظ فاصله.” مدافع سای دیپاک, نمایندگی درخواست فرستاده شده که باز از مشروب مغازه ها نباید دخالت در زندگی مردم رایج است.

این طومار در ماده 32 از قانون اساسی به دنبال مسیر از راس دادگاه به مرکز به منظور اعلام جدید Covid-19 دستورالعمل صادر شده توسط اتحادیه هند است که اجازه فروش سبز در مشروب vends از طریق تماس مستقیم فروش در طول مستند دوره “به عنوان خلاف قانون اساسی باطل”. درخواست استدلال کرد که ممنوعیت فروش مشروبات الکلی برای مصرف انسان در مشروب vends از طریق تماس مستقیم فروش در طول مستند دوره در نهایت منجر به شامل گسترش Covid-19 در هند تا فاجعه ملی مدیریت سازمان یا مرکز اعلام کرد هند به Covid-19 رایگان.

مارپیچ صف های گزارش شده در سراسر دهلی نو و بسیاری دیگر از نقاط کشور پس از مشروب vends باز در مرحله سوم از مستند. در بسیاری از مشروب vends در دهلی شورای ملی مقاومت مردم نادیده اجتماعی فاصله هنجارها در حالی که صف بندی برای خرید مشروب.

مشروب مغازه ها شده بود تعطیل در سراسر هند پس از مستند در سراسر کشور اعلام شد بر مارس 24 نیمه شب. آنها بازگشایی on May 4.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de