خرید رپورتاژ

دیوان عالی کشور منصوب واسطه رسیدن شاهین باغ می گویند به امید قطعنامه با همه همکاری – اخبار

منتشر شده در تاریخ: Feb 19, 2020, 16:11 IST | ANI | دهلی نو

دادگاه عالی تا به حال در جمعه منصوب ارشد وکلا سانجی Hegde و Sadhna Ramachandran و رئیس سابق کمیساریای اطلاعات Wajahat حبیب الله میانجیگری معترضان در شاهین باغ برای متقاعد کردن آنها را به حرکت و اضطراب در نقطه ای دیگر

Sanjay Hegde and Sadhana Ramachandran - mediators appointed by Supreme Court - at Shaheen Bagh in New Delhi on Wednesday. Picture/ PTI

سانجی Hegde و Sadhana Ramachandran – واسطه منصوب شده توسط دادگاه عالی در شاهین باغ در دهلی نو در روز چهارشنبه. عکس/ PTI

دهلی نو: ارشد طرفداران سانجی Hegde و Sadhana Ramachandran, واسطه منصوب شده توسط دادگاه عالی برای تعامل با ضد کا معترضان برای تغییر محل از شاهین باغ در روز چهارشنبه رسید نقطه.

مدافع سانجی Hegde گفت که او امیدوار است برای رسیدن به یک قطعنامه با همه همکاری.

“ما اینجا آمده اند با توجه به دستور دیوان عالی کشور است. ما امیدواریم که به صحبت می کنند به هر کس. ما امیدواریم که برای حل و فصل این موضوع با همه همکاری” Hegde به خبرنگاران گفت:.

Wajahat حبیب الله سابق بوروکرات که او نیز منصوب شده توسط دادگاه عالی برای تعامل با معترضان امروز گفت که او را ملاقات کند و مخاطبان.

“من می خواهم برای دیدار با SC منصوب مخاطبان امروز است. ما خواهد شد بحث در جزئیات در مورد چه باید بکنید و چگونه به آن را انجام دهد. مسئله اصلی این است که مردم باید رنج می برند نیست با توجه به اعتراض در شاهین باغ” حبیب الله گفت.

دادگاه عالی تا به حال در جمعه منصوب ارشد وکلا سانجی Hegde و Sadhna Ramachandran و رئیس سابق کمیساریای اطلاعات Wajahat حبیب الله به رفتن و صحبت کردن معترضان در شاهین باغ منطقه برای متقاعد کردن آنها را به نگه داشتن اضطراب در جایگزین سایت.

راس دادگاه ثابت شده است این موضوع برای بیشتر شنیدن در فوریه 24.

این شاهین باغ منطقه از دهلی نو به تازگی به دست آورد در سراسر کشور توجه به ادامه anti-کا نشستن در افراد به خصوص زنان مسلمان در برابر تابعیت متمم قانون (CAA) ملی جمعیت ثبت ملی و ثبت نام از شهروندان است.

این پیل ثبت توسط Nand Kishore Garg و Amit Sahni از طریق وکیل خود را Shashank Deo Sudhi اوایل هفته گذشته در پی مناسب جهت به مرکز و دیگران برای حذف معترضان از شاهین باغ در نزدیکی Kalindi Kunj.

آن را اظهار داشت که مردم در شاهین باغ به طور غیر قانونی اعتراض به تابعیت متمم قانون (CAA) 2019 با مسدود کردن مشترک و عمومی جاده اتصال دهلی نو به نویدا.

این درخواست به دنبال مناسب جهت به پاسخ دهندگان از جمله اتحادیه از هند (UOI) برای تخمگذار دقیق و جامع, و جامع و دستورالعمل های مربوط به آشکار محدودیت برای برگزاری تظاهرات/اضطراب منجر به انسداد محل عمومی.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im