دیوان عالی کشور می پذیرد CBSE اطلاع رسانی لغو کلاس 10, 12 مدیره امتحانات

دیوان عالی کشور می پذیرد CBSE اطلاع رسانی لغو کلاس 10, 12 مدیره امتحانات – اخبار

انتشار: Jun 27, 2020, 12:07 IST | سرپرستان | دهلی نو

شورای مدرسه گواهی امتحانات که دارای کلاس 10 ICSE و کلاس 12 ISC امتحانات نیز گفت: نیمکت آن امتحانات را نیز لغو شده و آنها را منتشر خواهد کرد ارزیابی به زودی

This picture has been used for representation purpose

این تصویر استفاده شده است برای نمایندگی هدف

دیوان عالی کشور روز جمعه با قبول این پیش نویس اطلاع رسانی صادر شده توسط CBSE در ارتباط با ارزیابی طرح برای بررسی هیئت مدیره لغو کلاس 10 و کلاس 12. هیئت مدیره مرکزی متوسطه آموزش و پرورش در زمینه استشهاد در دادگاه بالا جزئیات ارزیابی طرح. با توجه به اطلاع رسانی برای دانش آموزان که به نظر می رسد در امتحانات در بیش از سه نفر میانگین نمرات به دست آمده در این رابطه انجام سه نفر اهدا خواهد شد در افراد که امتحانات انجام نشده است. وکیل عمومی Tushar مهتا, نمایندگی این مرکز در این موضوع نیز گفت: “برای دانش آموزان که به نظر می رسد در امتحانات را تنها در سه نفر میانگین نمرات به دست آمده در این رابطه انجام دو نفر اهدا می شود افراد که امتحانات انجام نشده است.”

این CBSE گفت که وجود دارد تعداد بسیار کمی از دانش آموزان از کلاس 12 عمدتا از دهلی نو که به نظر می رسد در امتحانات را تنها در یک یا دو نفر. “نتایج خود را اعلام خواهد شد بر اساس عملکرد در ظاهر افراد و عملکرد داخلی/عملی/پروژه ارزیابی. این دانش آموزان نیز اجازه داده می شود به نظر می رسد در اختیاری معاینات انجام شده توسط CBSE به منظور بهبود عملکرد خود را اگر آنها تمایل به انجام این کار. “نتایج حاصل از این دانش آموزان نیز اعلام کرد همراه با سایر دانشجویان گفت:” پیش نویس اطلاع رسانی ارسال شده در دادگاه راس.

شورای مدرسه گواهی امتحانات که دارای کلاس 10 ICSE و کلاس 12 ISC امتحانات نیز گفت: نیمکت آن امتحانات را نیز لغو شده و آنها را منتشر خواهد کرد ارزیابی به زودی. گرفتن توجه داشته باشید از این مجادلات در رکورد یک نیمکت متشکل از قضات A. M. Khanwilkar دینش Maheshwari و Sanjiv Khanna دفع دادخواست همراه با مشابه دیگر موارد در حال بررسی در دادگاه.

“پس از بررسی دقیق همان است و با توجه به پیشنهادات ارائه شده توسط مشاور ظاهر می شود برای احزاب نگران ما هیچ مشکل در اجازه CBSE به موضوع گفت: اطلاع رسانی فورا… همه این دادخواست مربوط به CBSE امتحانات در انتظار در این دادگاه و یا هر گونه دیگر دادگاه تلقی خواهد شد و دفع نظر از این پیشنهاد اطلاع رسانی صادر می شود توسط CBSE” گفت: دادگاه بالا.

پاسخ از CBSE آمد در دادخواست توسط یک گروه از پدر و مادر که رفت بالا در برابر دادگاه تصمیم خود را برای انجام باقی مانده بررسی هیئت مدیره در ماه جولای. راس دادگاه مطلع شد که هر دو CICSE و CBSE اعلام خواهد شد و نتایج با هم در اواسط ماه جولای. این CBSE گفت: apex دادگاه است که تصمیم گیری آن است و طرفدار دانش آموزان است. این CICSE گفت: apex دادگاه است که آنها ممکن است گزینه ای برای کلاس 10 دانش آموزان به امتحانات در مرحله بعد و به طور متوسط علائم فرمول متفاوت از CBSE.

برای CICSE بالا دادگاه اشاره کرد که دو جنبه را برجسته شده در این جلسه توسط مشاور. هیئت مدیره ممکن است نظر انجام اختیاری برای امتحانات کلاس 10 به عنوان به خوبی و با رعایت شرایط یکسان با توجه به اختیاری آزمون مربوط به کلاس 12 با اشاره به در پیش نویس اطلاع رسانی از CBSE تکثیر بالا.

در مرحله دوم ارزیابی طرح CICSE متفاوت است که می تواند مطلع شود در عرض یک هفته از امروز در وب سایت خود را.

“ما آن را روشن است که منظور این نیست مقابله با هر مسئله دیگر که ممکن است بوجود می آیند برای در نظر گرفتن در برخی دیگر از اقدامات در انتظار قبل از دادگاه عالی یا دادگاه به جز موضوع انجام معاینات برای کلاس 10 و 12 برای سال تحصیلی 2019-2020 توسط CBSE و ICSE به ترتیب” اضافه شده دادگاه بالا.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK