Sunny Leone سفر به ایالات متحده با کودکان می گوید می تواند امن تر در برابر این قاتل نامرئی – Coronavirus

Sunny Leone سفر به ایالات متحده با کودکان می گوید می تواند امن تر در برابر این قاتل نامرئی – Coronavirus – سرگرمی

به روز شده: مارس 11, 2020, 17:22 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین |

Sunny Leone, حفظ ایمنی از سه فرزند او در ذهن سفر به لس آنجلس با آنها و دانیل وبر تنها به اطمینان حاصل شود همه آنها امن تر از Coronavirus آنچه او را توصیف به عنوان یک قاتل نامرئی!

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Sunny Leone

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/Sunny Leone

در 10 مه تمام جهان جشن روز مادر و هر کس از تلویزیون و صنعت بالیوود آرزو مادران خود را در منحصر به فرد ترین راه ممکن است. در مورد Sunny Leone او نوشته شده است چیزی در Instagram که تنها نشان می دهد او doting مراقبت و احتیاط در طبیعت است. و آن را به انجام چیزی با چیزی که همه ما در مجموع برخورد با کروناویروس!

در پی این جهانی همه گیر همه است که بسیار دقیق از سلامت خود و با در نظر گرفتن سخت احتیاطی. و یکی از آنها Sunny Leone. با وجود دو ماه از مستند, تازه, موارد هنوز در حال گزارش شده و این ممکن است به درستی نگران بازیگر. و دیدن میزان خطری که هنوز هم همچنان در خفا انجام دادن در اطراف لئون نوشته شده در Instagram که این امر می تواند بهتر و امن تر برای فرزندان خود را به دور از بحران و فاجعه است.

به او Instagram حساب او به اشتراک گذاشته تصویر با سه فرزند Nisha, آشر و نوح و نوشت: – “مبارک روز مادر به همه مادران وجود دارد. در زندگی زمانی که شما کودکان خود را اولویت و رفاه طول می کشد صندلی عقب. هر دو @dirrty99 و من تا به حال این فرصت را به فرزندان ما که در آن ما احساس آنها خواهد بود امن تر در برابر این قاتل نامرئی “کوروناویروس” خانه ما دور از خانه و باغ در لس آنجلس. من می دانم که این چیزی است که مادرم خواستم که مرا به انجام. از دست شما مامان. روز مادر مبارک!” (sic) یک نگاه:

بعد از خواندن پست, Giorgia Andriani نظر- “خیلی ناز هستند” (sic) به دنبال یک از emoji.

ما امیدواریم Sunny Leone شوهر او و فرزندان او تمام ماندن امن و سالم در لس آنجلس.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de