Sunny Deol: هر تولید کننده در ابتدا رد Ghayal

Sunny Deol: هر تولید کننده در ابتدا رد Ghayal – سرگرمی

انتشار: Jun 26, 2020, 08:49 IST | سرپرستان | بمبئی

نه بسیاری از آنها مشتاق به تولید Sunny Deol-starrer در آن مرحله تا آفتابی پدر Dharmendra در پا

Sunny Deol

Sunny Deol

در سال 1990 زمانی که پاریس فیلمساز Rajkumar Santoshi شد تلاش برای ایجاد “Ghayal” او تا به حال ناموفق با نزدیک شدن چند تولید این پروژه است. نه بسیاری از آنها مشتاق به تولید Sunny Deol-starrer در آن مرحله تا آفتابی پدر Dharmendra در پا.

این فیلم در نهایت تولید شده توسط Dharmendra و پس از آزادی در 22 ژوئن سال 1990 در ادامه برای تبدیل شدن به یک superhit. آفتابی نیز به طور مشترک داده می شود جایزه ملی (ویژه هیئت داوران جایزه) با Pankaj Kapur و جنوب هند, بازیگر Jayabharathi.

در یک چت با سرپرستان, رو به آفتاب, به یاد می آورد ساخت “Ghayal” یک فیلم که سمان و موقعیت خود را به عنوان یک قهرمان اکشن.

آفتابی گفت: سرپرستان: “در آن زمان راج شد یک دستیار Govind Nihalani و او در عین حال به ساخت اولین خود را به عنوان یک مدیر. ما با یکدیگر می دانستند و او به من آمد به روایت داستان. من واقعا دوست داشتم داستان, بنابراین من وعده داده او را به آن را. البته راج شد مدیر جدید پس از گرفتن یک تولید کننده بود و یک وظیفه است. هر کس ما رفت و به با داستان هر تولید کننده گفت که ” یه عکس banao پوشیده از منطقه, chalegi ناهی (اصلا این فیلم آن را نمی خواهد کار)’. تقریبا همه رد این ایده از داستان هسته ای و همه نشان می دهد تغییرات. پس از خسته خودمان را با همه ” نه ” در نهایت ما رفت و به پدر من.”

“پدر من دیدم پتانسیل در داستان و او تصمیم به تولید فیلم است. متوجه باشند که پاپا نشان داده اعتماد به نفس و ایمان ما تا به حال به کار سخت و ساخته شده این فیلم دقیقا راه ما نوشته” به یاد می آورد این بازیگر.

“Ghayal” ویژه Meenakshi Seshadri, Raj Babbar, Moushmi Chatterjee, Amrish Puri همراه با آفتابی.

قبل از اینکه فیلم اکران بازیگر-مدیر نگهداری می شود و نمایش فیلم برای منتقدان فیلم و دیگر اعضای برادری است.

“من به یاد داشته باشید که لحظه ای از من یک فرد درونگرا با طبیعت است. من استفاده می شود به احساس بی دست و پا در مقابل بیش از حد بسیاری از مردم و ایستادن در مقابل منتقدان و دریافت بازخورد از کار من است که من خیلی عاطفی متصل به سخت بود. ‘Ghayal’ به قلب ما نزدیک است. راج و من آنقدر عصبی است. پس از غربالگری قبل از ما آمد به دیدار با همه گفتم راج ‘theek hai, ab بن gaya hai badal به nahi sakte (این همه حق ما را ساخته اند آن را و نمی توانید آن را تغییر دهید). حداقل ما ساخته شده این فیلم با صداقت. شکست ho gaye به aage se aisi داستان ناهی banayenge, aur kya (اگر ما موفق نخواهیم تلاش این مرتب کردن بر اساس یک داستان دوباره در آینده)’!” خندید آفتابی.

این فیلم در ادامه به موفقیت بزرگ و تبدیل شدن به یکی از بالاترین پرفروش بالیوود سرمایه گذاری در دفتر جعبه که در آن سال. جدا از ویژه هیات داوران جایزه, رو به آفتاب, این فیلم همچنین با توجه به ملی, جایزه بهترین فیلم محبوب ارائه سرگرمی سالم و بی خطر.

آفتابی و مدیر Santoshi همکاری در فیلم هایی مانند “Damini” و “Ghatak” پس از “Ghayal”. هر دو فیلم بودند موفقیت.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK