چندی بعد از پیروزی اش در سال گذشته، سانی دئول اعلام کرد که گورپریت سینگ پالهری نویسنده-تهیه کننده از طرف او از امور حوزه انتخابیه اش مراقبت خواهد کرد.

Sunny Deol

سانی دئول

سانی دئول روز جمعه از حوزه انتخابیه خود بازدید کرد و با مقامات در مورد همه گیر بحث هایی انجام داد. دئول برای به اشتراک گذاشتن آخرین دیدارهایش به توییتر رفت.

در اینجا چیزی است که سانی Deol به اشتراک گذاشته:

कोरोना महामारी से रक्षा के लिए पूर्ण निष्ठा से कार्यरत जिला गुरदासपुर के एसएसपी श्री राजेंद्र सोहल जी से जनता को कोरोना के प्रति जागरूक करने के लिए सकारात्मक चर्चा हुई तथा गुरदासपुर के à ²¥ à¤à¤¤à¤à à¤à°à¥à¥à¤à¤à¤ à ̧ବ¬¬¬à¬à¤à¤à¤à ®à à¤à¤à¥à¥à μà à à¥à¥à¤à ¤°à¥à¤£ à¤μतष·à¤̄à¥à¤à¤à¤à¤à¤à¤à¤à¤à¤à¤à¤3/4 à¤à¤à¤à¤à¤¤¤@PP_Gurdaspur pic.twitter.com/3iS5Ldg82n

— سانی دئول (@iamsunnydeol) یدلایمخیرات 2020 سپتامبر 4

نماینده بی جی پی از گورداسپور پنجاب به دلیل دور ماندن برای مدت طولانی با رگبار انتقاد مواجه بوده است. چندی بعد از پیروزی اش در سال گذشته، دئول اعلام کرد که گورپریت سینگ پالهری نویسنده-تهیه کننده از طرف او از امور حوزه انتخابیه اش مراقبت خواهد کرد. اوایل سال جاری، مردم محلی پوسترهایی قرار داده بودند، که می خواندند، “سانی دئول گم شده است”. پوستر قرار داده تا بر روی دیوار خوانده شده — Gumshuda کی talash نماینده سانی Deol (جستجو برای گم شده نماینده آفتابی Deol).

دئول جنجال بر سر انتصاب دستیار شخصی اش را «تاسف بار» لقب داده بود. او گفته بود که هدف از این اقدام تنها تضمین «جریان هموار کار» زمانی است که او از حوزه انتخابیه خارج شده است.

او می گوید: «دیدن جنجالی که از هیچ چیز ایجاد می شود، بسیار مایه تاسف است. من PA من (دستیار شخصی) به نمایندگی از دفتر من در Gurdaspur منصوب شده است. این انتصاب برای اطمینان از جریان صاف کار هر زمان که من خارج از گورداسپور برای حضور در پارلمان و یا سفر برای کار ساخته شده است.” این بازیگر تبدیل سیاستمدار در بیانیه ای که در توییتر منتشر شده بود گفته بود.

او در ادامه گفته بود که قرار ملاقات این است که «صرفاً اطمینان حاصل شود که هیچ کاری به دلیل هر دلیلی مختل یا به تأخیر نمی اندازد و خودم را به صورت روزانه به روز نگه دارم». او گفته بود که برای رفاه حوزه انتخابیه در پنجاب «واقعاً متعهد» است و تمام تلاش خود را برای خدمت به «مردم به بهترین ظرفیت» انجام خواهد داد.

سانی دئول روز شنبه با سرپرست ارشد پلیس گولنیت سینگ خرانا در پاشتروت ملاقات کرد تا در مورد پرونده حمله وحشیانه به خانواده سورش رینا بازیکن سابق کریکت هند بحث کند.

अपने लोकसà¤à¤¾ क्षेत्र के जिला पठानकोट की सुरक्षा हेतु ज़िला पठानकोट के एसएसपी श्री गुलनीत सिंह खुराना जी से सकारात्मक चर्चा हुई। पठानकोट के लॉ एंड ऑर्डर संबंधी महत्वपूर्ण विषयों व इंडियठ3/4 à¤à¥à¥® à¤à¥ à¤μततà¥à¤μ à¤à¤à¥à¥à¤ ̄à¤3/ त ततल¤3/4तà¤1/4ॠतà¥à¤°à¥ @ImRaina à¤à¥ à¤à¥ तत त रतà¤μà¤3/4र à¤à¤à¤à¤à à¤à¤¤à¤® लॠà¤à¥ à¤μà ¤¤à¤ ̧à¥à¥¤à¥¤ à¤à¤à¤3/4ठ̈à¤à¤3/4रॠल¥à¥¤¤ pic.twitter.com/CeR4HvZq1j

— سانی دئول (@iamsunnydeol) یدلایمخیرات 2020 سپتامبر 5

دئول در اولین انتخابات خود با ۸۲٬۴۵۹ رای از کرسی گورداسپور لوک سبها در پنجاب، سونیل جاخار، نماینده مجلس نشسته و نامزد کنگره را شکست داده بود. در انتخابات لوک سبها در سال ۲۰۱۴، بی جی پی این کرسی را پس از بازیگر فیلدینگ وینیود خانا به دست آورد.

به اسکرول کردن ادامه بده تا اخبار بیشتر بخوانید

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار