Sunil Gavaskar را باور دارم-آن-یا-نه لحظه: کاهش یافته است به عنوان کاپیتان پس از ضرب و شتم غرب هند

Sunil Gavaskar را باور دارم-آن-یا-نه لحظه: کاهش یافته است به عنوان کاپیتان پس از ضرب و شتم غرب هند – ورزشی

انتشار: Jun 29, 2020, 11:10 IST | یک خبرنگار | بمبئی

او همچنین نشان داد که چگونه او را متقاعد انتخاب برای حفظ Bishan سینگ بعدی به صورت سه آزمون در برابر Windies زمانی که آنها می خواستند به رها کردن او را بعد از او به رهبری هند در ناموفق تور پاکستان در سال 1978

Slip fielder Graham Gooch and teammate Geoff Miller watch Sunil Gavaskar execute a square drive on the 1979 tour of England for which he was replaced as captain despite winning the 1978-79 series against West Indies in India. Pic/ Getty Images

لغزش fielder گراهام Gooch و هم تیمی جف میلر تماشای Sunil Gavaskar اجرای یک مربع رانندگی در سال 1979 تور انگلستان که برای او جایگزین شد به عنوان کاپیتان با وجود برنده شدن در 1978-79 سری در برابر غرب هند در هند. عکس/ گتی ایماژ

کریکت هند افسانه Sunil Gavaskar قرار است تمرکز باور نکردنی از انجام حرفه ای برای هند که در آن او به عنوان جایگزین کاپیتان توسط S Venkataraghavan در سال 1979 با وجود برنده شدن در یک خانه سری در برابر غرب هند در 1978-78 فصل است.

در حالی که نوشتن در مورد چگونه او پشیمان نیست که قادر به متقاعد کردن ملی انتخاب شامل Padmakar Shivalkar و اواخر Rajinder Goel (داخلی غول گذشت به تازگی) در تیم او نیز خواري در مورد نحوه انتخاب کاهش یافته و او را به عنوان کاپیتان.

Gavaskar در خود نوشت مستقیم درایو ستون که به نظر می رسد در اواسط روز گفت: “من به عنوان جایگزین کاپیتان با وجود هند برنده سری در برابر غرب هند (1978-79) و که در آن من بیش از 700 اجرا می شود. من هنوز هم نمی دانم دلیل آن را می توانید تنها گمان آن بود که چون من تا به حال خیلی باز در مورد پیشنهاد پیوستن به کری پاکر را سری جهانی کریکت. اما من امضا BCCI قرارداد قبل از انتخاب در نتیجه اثبات جایی که من وفاداری دراز اظهار داشت:” Gavaskar.

او همچنین نشان داد که چگونه او را متقاعد انتخاب برای حفظ Bishan سینگ بعدی به صورت سه آزمون در برابر Windies زمانی که آنها می خواستند به رها کردن او را بعد از او به رهبری هند در ناموفق تور پاکستان در سال 1978.

Gavaskar نوشت: “این کمیته تصمیم به رها کردن Mr BS بعدی پس از سه آزمون مسابقات. در واقع آنها می خواستند او را رها رک و بی پرده پس از من جایگزین او را به عنوان کاپیتان پس از از دست دادن سری در پاکستان است. من استدلال می کرد که او هنوز هم بهترین چپ بازوی عنکبوتی که تار میتند در کشور و به طوری که آنها اکراه به او را انتخاب کنید برای تست.

“Kapil Dev تا به حال فقط بر روی صحنه آمده و سپس همراه با Karsan Ghavri شکل گرفته بود قوی جدید توپ جفت برای هند است. این ریسندگی بنابراین نمی توانید این نوع از جادوها آنها استفاده شد. رزین شدند مطلق زیبایی به خفاش با کمی کمک برای ریسندگی. انتخاب می خواستم به ترک کردن Mr BS بعدی برای دوم و سوم آزمون بیش از حد, اما من موفق به متقاعد کردن آنها نیست.

“لطفا به یاد داشته باشید هند کاپیتان است شرکت تصمیم گرفتند به کمیته انتخاب شده است اما هیچ رای دادن. پس از نتیجه گیری از آزمون سوم و پیش بینی که Chennai زمین بود و یکی با بیشتر bounce, انتخاب, رفت برای Dhiraj Parsana که مانند Ghavri می تواند کاسه هر دو درز و چرخش. این جایی است که من نمی توانستم متقاعد کردن کمیته انتخاب کنید یا Goel ساب یا Shivalkar.”

Gavaskar به دست آورد کاپیتانی خود درس برای 1979-80 خانه نجومی است که در آن هند ضرب و شتم استرالیا و پاکستان است.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im