Sunil Gavaskar پیشنهاد T20 WC مبادله بین هند و استرالیا

Sunil Gavaskar پیشنهاد T20 WC مبادله بین هند و استرالیا – ورزشی

به روز شده: Apr 22, 2020, 07:30 IST | PTI | دهلی نو

این مسابقات شروع می شود در اواسط ماه اکتبر پس از آن به دنبال مشکل است در حال حاضر” Sunil Gavaskar گفت: هند امروز.

Sunil Gavaskar

Sunil Gavaskar

Sunil Gavaskar می گوید: هند می تواند مبادله T20 جام جهانی با استرالیا و میزبان آن در این سال به جای برنامه ریزی 2021 نسخه ارائه شده COVID-19 منحنی مسطح در کشور است. جهانی فعالیت های ورزشی را به یک توقف به علت COVID-19 گیر jeopardising حوادث مانند 2020 T20 جام جهانی برنامه ریزی شده تا در استرالیا از 18 اکتبر-نوامبر 15.

هند قرار است برای میزبان نسخه بعدی در سال 2021. “همانطور که همه ما می دانیم استرالیا محروم خارجی از ورود به کشور تا 30 سپتامبر. این مسابقات شروع می شود در اواسط ماه اکتبر پس از آن به دنبال مشکل است در حال حاضر” Gavaskar گفت: هند امروز.

“سال آینده T20 جام جهانی است در هند. اگر هند و استرالیا به یک توافق و COVID-19 منحنی در هند مسطح کردن آنها می توانید مبادله. آن برگزار می شود در هند در ماه اکتبر-نوامبر و در سال آینده در استرالیا در حدود همان زمان.”

IPL بیش از حد شده است به طور نامحدود به تعویق افتاد اما این امکان وجود دارد از این که در سپتامبر برگزار شد. “اگر آن (T20 WC مبادله) اتفاق می افتد که راه IPL برگزار شد و قبل از T20 جام جهانی وجود دارد به اندازه کافی تمرین برای بازیکنان است. سپس شما می توانید T20 جام جهانی در نوامبر و جام ملت های آسیا در ماه دسامبر در امارات متحده عربی. دسامبر بسیار بهتر زمان برای میزبانی مسابقات در امارات متحده عربی گفت:” 70 ساله.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de