Sunil Chhetri: آنچه اتفاق افتاده است با Jeyaraj و Fenix فراتر از قابل قبول

Sunil Chhetri: آنچه اتفاق افتاده است با Jeyaraj و Fenix فراتر از قابل قبول – ورزشی

به روز شده: Jun 29, 2020, 15:23 IST | سرپرستان | دهلی نو

Jeyaraj و Bennicks بودند رزرو برای بسته شدن فروشگاه تلفن همراه خود را در زمان در ژوئن 19 توسط ستهنکولم پلیس در Tuticorin منطقه. آنها remanded قضایی بازداشت و تسلیم در کویلپتی زندان در ژوئن 21

Sunil Chhetri

Sunil Chhetri

هندی, فوتبال, کاپیتان Sunil Chhetri به دنبال عدالت برای خانواده داغدیده از مغازه دار P. Jeyaraj و پسرش J. Bennix گفت: آنچه اتفاق افتاده است با پدر و پسر دو در تامیل نادو “beyong قابل قبول”.

Jeyaraj و Bennicks بودند رزرو برای بسته شدن فروشگاه تلفن همراه خود را در زمان در ژوئن 19 توسط ستهنکولم پلیس در Tuticorin منطقه. آنها remanded قضایی بازداشت و تسلیم در کویلپتی زندان در 21 ژوئن.

Jeyaraj درگذشت در ژوئن 22 شب و پسرش Bennicks در ژوئن 23 صبح قضایی در بازداشت هستند. خانواده ادعا کرده است که پلیس حمله منجر به مرگ آنها.

“آنچه اتفاق افتاده است با Jeyaraj و Fenix فراتر از قابل قبول است. هیچ چیز آنها را به زندگی خود بازگشت اما عدالت باید سابقه و بسیار قوی در آن. #JeyarajandFenix,” Chhetri گفت: در یک صدای جیر جیر.

قبلا ace هندی اطفال Ravichandran Ashwin و Shikhar Dhawan نیز محکوم کشتار وحشیانه و خواستار عدالت برای خانواده است.

“هر زندگی مهم است. ما باید مطمئن شوید که این عمل خشونت است پرداخت و با عدالت و من مطمئن هستم که عدالت خواهد بود و هر گونه آرامش برای خانواده #JeyarajandFenix و افکار من با آنها هستند” گفت: Ashwin در توییتر رسمی اداره کند.

“امیدوارم ما ارزش زندگی بیش از hastags و صمیمانه امیدوارم که این یکی از آخرین کسانی که هشتگهای ممکن است ما همیشه مجبور به استفاده از. #JusticeForJeyarajAndFenix,” او اضافه شده است.

#JusticeForJeyarajAndFenix trended در رسانه های اجتماعی پس از مردم از جنبه های مختلف زندگی پیوست و در تظاهرات برای پاسخگویی از تامیل نادو ،

“وحشت زده به شنیدن در مورد خشونت تحمیل شده بر Jeyaraj & Fenix در تامیل نادو. ما باید با بالا بردن صدای ما و اطمینان از عدالت است که با توجه به خانواده است. #JusticeForJeyarajAndFenix ایم” Dhawan.

در ضمن تامیل نادو وزیر K. Palaniswami اعلام کرده است که انتقال از پروب در این مورد به اداره مرکزی تحقیقات (CBI).

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im