Sunil Chhetri معتقد است آموزش و پرورش بخش می توانید بازی نقش مهمی در ترویج ورزش در هند

Sunil Chhetri معتقد است آموزش و پرورش بخش می توانید بازی نقش مهمی در ترویج ورزش در هند – ورزشی

به روز شده: Jul 10, سال 2020, 15:34 IST | ANI | دهلی نو

تیم کریکت زنان را نه راج بود که آن هم بخشی از جلسه احساس می کند که زنان کریکت می تواند “re-build سرعت” از این بیماری همه گیر کوروناویروس با وجود اعتراف به تاثیر بحران

Sunil Chhetri

Sunil Chhetri

هندی, کاپیتان تیم فوتبال Sunil Chhetri معتقد است که آموزش و پرورش بخش می توانید بازی یک نقش بسیار مهم در ترویج ورزش در کشور و مدارس باید تشویق ورزش و تناسب اندام در میان دانش آموزان است. پرداختن به یک جلسه در ‘تنظیم مجدد ورزشی اکوسیستم: فرصت های طبیعی جدید جهان در FICCI قاب Chhetri گفت: “بخش آموزش و پرورش می تواند نقش بسیار مهمی در ترویج ورزش در هند. ما باید در ترویج ورزش فرهنگ در پایه سطح و مدارس باید تشویق ورزش و تناسب اندام در میان دانش آموزان با ساخت امکانات ورزشی موجود و اختصاص زمان بیشتری طول مدرسه-روز به فعالیت های ورزشی به جای درمان آن را به عنوان یک عرفی ورزش است.”

تیم کریکت زنان را نه راج بود که آن هم بخشی از جلسه احساس می کند که زنان کریکت می تواند “re-build سرعت” از این بیماری همه گیر کوروناویروس با وجود اعتراف به تاثیر بحران. “متاسفانه کریکت زنان ممکن است شده اند توسط یک زن و شوهر از سال با این بیماری همه گیر به عنوان برخی از حرکت است که تا به حال ساخته شده بین هند موفقیت در جام جهانی 2017 و جهان T20 2020 را از دست داده است. اما ما تا به حال بحث با BCCI به قرعه کشی یک شرکت تقویم برای زنان هند تیم به طوری که طرفداران می توانند به طور منظم برای تشویق تیم” راج گفت.

“این برنامه باید به وضوح مختل شده است اما ما اعتقاد داریم که ما می توانیم دوباره به سرعت ساخت. من فکر می کنم تمام عیار زنان IPL است که هنوز هم 2-3 سال دور اما ما قطعا نگاه به یک چهارم تیم در زنان چالش است که بازی همزمان با IPL,” او اضافه شده است. ورزشی اقتدار هند (SAI) مدیر کل Sandip Pradhan گفت: آنها نیاز به دوباره تنظیم مجدد اختراع و دوباره کار خود را اولویت است.

“بودن فیزیکی در حالی که اعمال نفوذ دیجیتال جدید است طبیعی, بنابراین ما نیاز به دوباره تنظیم مجدد اختراع و دوباره کار اولویت های ما است. ورزشی اقتدار هند سازماندهی چندین ورزشی آنلاین کلاس در ارتباط با ملی ورزشی فدراسیون که شامل جلسات تعاملی با ورزشکاران جوان در مورد تکنیک های خود را و چگونه به توسعه خود را به طور کلی مهارت های فیزیکی و توانایی های ذهنی. حتی زمانی که همه گیر است و بیش از این طرح های جدید را باز قبلا unthought-از راه های برای افزایش کسب و کار,” او گفت:.

در حالی که رئیس جمهور از المپیک انجمن Narinder Dhruv Batra گفت: شرکت ها باید حداقل یک هندی, ورزش به عنوان او تاکید کرد که یک موج از یک ورزشکار به خوبی انجام می تواند به طور غیر مستقیم تاثیر lakhs از دیگران است.

“شرکت ها باید حداقل یک هندی, ورزشی و رسانههای باید اختصاص زمان قابل توجهی به ترویج آنها. شرکت ها باید درک کنند که این موج از یک ورزشکار به خوبی انجام می تواند به طور غیر مستقیم تاثیر لاخ از دیگران است. ما نمی توانیم انتظار دارند دولت را بر خود تعهد ساخت در کلاس جهانی محیط ورزشی, هنگامی که آن را کشیده است بین بسیاری از اولویت های یک اقتصاد در حال توسعه این است که در آن شرکت های بزرگ هند نیاز به گام و آن را به یک تلاش جمعی است.”

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

loading image

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول