Suniel Shetty در Hera Pheri: ما با استفاده از به خواب در روزنامه در حالی که تیراندازی برای فیلم

Suniel Shetty در Hera Pheri: ما با استفاده از به خواب در روزنامه در حالی که تیراندازی برای فیلم – سرگرمی

به روز شده: May 09, 2020, 22:11 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Hera Pheri به دست آورد وضعیت فرقه به لطف دمدمی و در عین حال شخصیت های به یاد ماندنی راجو (با بازی آکشی کومار) Babu بهایی (با بازی راول) و Shyam (با بازی Suniel Shetty)

کمدی فیلم Hera Pheri به تازگی جشن سالگرد آن 20. در حالی که این فیلم انجام شده نسبتا در دفتر جعبه را هنگامی که آن را منتشر شد, بیش از سال است که آن را به دست آورد وضعیت فرقه به لطف دمدمی و در عین حال شخصیت های به یاد ماندنی راجو (با بازی آکشی کومار) Babu بهایی (با بازی راول) و Shyam (با بازی Suniel Shetty) و کمدی خنده دار از خطاهای آنها پیدا کردن خود را در.

در یک کاندید چت با IMDb, Suniel Shetty صحبت در مورد دلیل Hera Pheri است که امروز دیده می شود به عنوان یک یاد فیلم “آنچه باعث می شود آن را یاد اساسا سادگی از فیلم است. Hera Pheri فیلم است که در آن همه مشکلات و در آن مشکلاتی وجود دارد بنابراین خیلی شوخی است که آن را سخت برای جلوگیری از تماشای. همچنین آن را به یک فیلم بود که در آن اقدام قهرمانان انجام شد کمدی و تحت کنترل توسط کسی مثل ببو داداش بنابراین مخاطبان باید یافت می شود که بسیار سرگرم کننده است. سپس اساسی اسکریپت نوشتن دیالوگ… افسانه ای جهت Priyadarshan و کل تیم است که کار می کرد تا درخشان. Hera Pheri یک مثال کامل از تیم کامل کار می کنند.”

کار داشتن با Priyadarshan مختلف دیگر فیلم, Suniel Shetty گفت: “من می دانستم که Priyan آقا یک شورش که آن را به این ژانر است. من روشن به کمدی زیرا من می دانستم که این نوع از فیلم های او تولید و حس خود را از کمدی درخشان بود. پس از این فیلم آکشی و من مشغول به کار در Awara Paagal Deewana.”

به یاد شوت روز Hera Pheri, Suniel Shetty گفت: “من نمی دانم چگونه این فیلم ساخته شده بود آن را فقط اتفاق افتاده است. ما وارد این مجموعه هر روز صبح لباس اساسا فقط کشیده و به ما داده و نه حتی اتو کنید. مدیر بپرسید ما به خواب در بعد از ظهر بر روی کاغذ بنابراین ما با استفاده از به خواب در روزنامه ها. او (Priyadarshan) گفت: من نمی خواهم شما را به راحت باشد. هنگامی که شما شما باید استراحت, اما ماندن و ناراحت کننده است. بنابراین ما عینک بدون آرایش هیچ چیز. آکشی کومار و Paresh ji شد به طور مداوم با هم به طور مداوم تمرین خطوط ما به طور مداوم بداهه و Priyan آقا یکی مرد که می داند که می گویند کاهش دهد.”

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>