سونیل شتی در مورد صنعت فیلم هندی صحبت می کند، چگونه با انتقاد آن موافق نیست و چگونه برای او نپوتیسم وجود ندارد.

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Suniel Shetty

تصویر حسن نیت ارائه میدهد : حساب رسمی اینستاگرام / Suniel Shetty

بحث ها و بحث های متعددی در مورد چگونگی صنعت فیلم هندی به عنوان جایی از زمان زوال تاسف بار سوشنت سینگ راجپوت وجود داشته است. بازیگران زیادی بوده اند که در مورد نپوتیسم، طرفداری و اینکه چگونه تجربه خوبی در بالیوود نداشتند صحبت کرده اند. و در حال حاضر، بازیگر Suniel Shetty در مورد تمام موضوعات صحبت کرده است.

تفاوت در این است که او دیدگاه خلاف و دیدگاه نسبتاً مثبتی داشت. او از مخالفت با بحث اطراف نپوتیسم گرفته تا اینکه بالیوود چگونه به عنوان یک مکان است، تقریباً نظرات خود را در مورد همه بیان کرد. او به هندوستان تایمزگفت: علی از پس زمینه فروتنانه ای آمد و حتی قبل از اینکه بچه هایم وارد کسب و کار شوند، سعی می کردم برای مردم کار بگيرم.

وی افزود: برای من نپوتیسم فقط وجود ندارد، این راه دنیاست. من براي بهترين مدرسه براي بچه هام سعي کردم . در دو سالگی نمی دانم چقدر خوب یا بد در آموزش و پرورش است، اما سعی کردم، شاید به نبوغ فردا فرصت ندهم و به آنها یکی بدهم. همه ما تلاش می کنیم.»

او مخالف با scathing و اهان قوی از صنعت فیلم هندی و می گوید: “کلمات قوی مانند ‘صنعت فیلم آبکش hai’ — آن را بسیار لطمه می زند. اينجا جاي کار منه، عبادت. این پنج بازیگر یا کارگردان یا تهیه کننده نیست که این صنعت را بسازند. این 18 انجمن، یک فدراسیون و لاخ از کارگران که یک صنعت است. امروز تئاترها تعطیل است، میلیون ها کارگر کار نمی کنند، ما چه می کنیم؟»

او ادامه داد: «۱۲ ایالت فیلم میسازند. این صنعت چگونه بد است؟ چرا اونجا مشکلي وجود نداره ؟ چرا داريم زهر رو اينجا تف ميکنيم؟ جاي خيلي زيباييه و اين طوري بهش نگاه ميکني . یک خط نازک برای عبور وجود دارد، اما شما می توانید در داخل نیز باقی بماند. بنابراین منصفانه نیست که ما چنین چیزهایی را در مورد صنعت خودمان بگوییم. ما در طول این سال ها میلیون ها نفر را سرگرم کرده ایم و به این کار ادامه می دهیم.»

شتی اولین بازی بالیوود خود را با بالوان در سال ۱۹۹۲ انجام داد و به انجام فیلم هایی مانند گوپی کیشان، موهرا، دیلوال، مرز، دهدکان، هرا فیری، هالچول، فیر هرا فیری رفت و اوایل سال جاری با سوپراستار راجینیکانث در دربار دیده شد.

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار