Suniel Shetty و, Athiya Shetty, توییتر گفتگوی بورسی نمی توان از دست رفته برای تمام دلایل

Suniel Shetty و, Athiya Shetty, توییتر گفتگوی بورسی نمی توان از دست رفته برای تمام دلایل – سرگرمی

انتشار: May 20, 2020, 21:40 IST | Mohar باسو | بمبئی

Suniel Shetty و, Athiya Shetty, زیاده روی در برخی از توییتر گفتگوی بورسی و آن را نمی شود از دست رفته!

Suniel Shetty and Athiya Shetty

Suniel Shetty و, Athiya Shetty,

در بالیوود, ما باید برخی از شگفت انگیز پدر و دختر duos. و در حالی که ما اغلب آنها را ببینید و دل کردن سورئال اهداف خود را با معادله آخرین به انجام این کار است بازیگر, Athiya Shetty, که, ناز, توییتر گفتگوی بورسی با پدر Suniel Shetty مطمئنا شما را به لبخند وادارید. Athiya که در گذشته در فیلم برجسته Motichoor Chaknachoor چپ هر کس raving در مورد عملکرد او و به نظر می رسد او نیز موفق به تحت تاثیر قرار دادن پدر او با بازیگری لغو احکام صادره ی.

اخیرا هنگامی که Suniel Shetty مشترک خود تصویری در توییتر درخواست برخی از ذهن های خلاق برای ساختن یک فیلم در خانه نشسته و به اشتراک گذاری آن با این بازیگر شرکت مادر Athiya تحسین این حرکت و ابراز تمایل خود را برای شرکت در این مسابقه بیش از حد. از دیدن او پاسخ Suniel پاسخ داد عقب و گفت که او می خواهم به عمل با او در این فیلم است. شایان ستایش خود را چت در توییتر است که توسط بسیاری از, و آن را نیز یک انعکاس زیبا و پیوند آنها به اشتراک بگذارید.

در حالی که بازیگر Suniel Shetty شده است یک قسمت از فیلم در گذشته Athiya بیش از حد شده است تحت تاثیر قرار دادن با هر تفرج بر روی صفحه نمایش بزرگ است. و با آخرین عملکرد آنی در Motichoor Chaknachoor بودن برجسته است که مطمئن شوید که هر کس می مشتاقانه منتظر دیدن این استعداد پدر و دختر اواز یا موسیقی دو نفری به اشتراک گذاری صفحه نمایش, فضا, حتی اگر آن را برای یک مسابقه.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de