Sumeet Vyas و Ekta کال با افتخار اعلام پروژه جدید خود با هم جونیور کال Vyas به زودی!

Sumeet Vyas و Ekta کال با افتخار اعلام پروژه جدید خود با هم جونیور کال Vyas به زودی! – سرگرمی

انتشار: May 05, 2020, 15:21 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Sumeet Vyas و Ekta کال همه را به آغوش والدین و بازیگر به او در زمان Instagram account برای به اشتراک گذاشتن اخبار را با شایستگی و شوخ عنوان!

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Ekta Rajinder Kaul

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/Ekta Rajinder کال

Sumeet Vyas و Ekta کال همه را به آغوش والدین و بازیگر به او در زمان Instagram account برای به اشتراک گذاشتن اخبار را با شایستگی و شوخ عنوان! در این تصویر ما می توانید ببینید شوهر کاشت یک پک در چشمان همسر خود را به عنوان این بزرگترین لحظه در زندگی هر زن و شوهر است.

به او Instagram حساب او نوشت: – “با افتخار اعلام کرد پروژه جدید ما با هم. معرفی جونیور KaulVyas (به زودی)
ایجاد کارگردانی و تولید شده توسط ما….” (sic)

یک نگاه حق در اینجا:

اواز یا موسیقی دو نفری گره خورده گره در سپتامبر 18, 2018 و Sumeet حتی صحبت در مورد آن را به هند بیان کرد و گفت: “بله ما در ازدواج هستند. آن است که رفتن به اتفاق می افتد در جامو در 15 سپتامبر. همانطور که من مشغول هستم با شاخه های Ekta مدیریت بسیاری از کار. این است برای رفتن به یک عروسی ساده. ما واقعا خوشحال و هیجان زده در مورد آن.”

او همچنین روشن خود را در مورد بهتر باشد نیم و چگونه هر دو از آنها متضاد طبیعت. “من در زندگی همه چیز در مورد فیلم. خانواده من پر است از بازیگران پس از آن همه چیز در مورد سینما در اطراف من. بودن با Ekta به من می دهد یک زمین جدید. و این واقعا هیجان انگیز است. من پیدا کردن یک فرد جدید در خودم زمانی که من با او. این یک سعادتمند رابطه است.”

خوب این در واقع یک خبر خوب برای تمام طرفداران خود و البته این زن و شوهر بیش از حد. به نظر می رسد همه ما به دیدن یکی دیگر از رسانه های اجتماعی احساس در این دنیا!

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>